Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kire szavaznál? Fideszre vagy...

Kire szavaznál? Fideszre vagy a Jobbikra?

Figyelt kérdés
Érvek/ellenérvek a Jobbik és a Fidesz mellett/ellen
2010. márc. 26. 22:15
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Én is kérdezem:hogyan akar mezőgazdászkodni?
2010. márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Jobbik
2010. márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Jobbik, mert talán akkor kevesebbet lop majd a többi korrupt.
2010. márc. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Hazudni azt tudsz. Véletlenül nem komcsi vagy??? Mindenesetre jót röhögtem a listádon. Ha 14 év alatti vagy még elfogadható, hogy hiszel a jobbikban, de felette már nem. Majd kinövöd ;).


Valaki ezt írta!

Hozzá teszem,hogy én kicsivel már idősebb vagyok és hiszek mégis a Jobbikban!A gyermekeim is és az unokáim is fognak remélem!

2010. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

Fideszesek Jobbikosok!

Nyugodtan vitázzatok a két párt progjamján. Emeljetek ki programpontokat és a megoldást rájuk illetve a hatásosságát hasonlítsátok össze vitázzatok rajta.

Meglátjuk ki nyer. Érveljetek ellenérveljetek vitázzatok.

A végén majd valamelyik párt nyerni fog.

2010. márc. 29. 16:07
 36/40 anonim ***** válasza:
FIDESZ-re. Hajrá FIDESZ!
2010. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Érvet kérek!

Köszönöm.

2010. márc. 30. 16:24
 38/40 anonim ***** válasza:
Ezt mikor találtd kihogy a Jobikos tépi a fideszes plakátot?hmm?? Amugy Jobbik forever!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
LMP-re, ott normális,demokratikus,kultúrált emberek vannak. Jobbik kirekesztő,náci,gárdamániás, tele biztonsági őrökkel meg villanyszerelőkkel (ez nem vicc, igaz). Fidesz már mindent megígért amit lehetett, 4évig be se jártak a parlamentbe csak tiltakozva kivonultak és ezért kapták a fizetésüket, meg azért hogy "Mondjatok le" plakátra költsék. Most hogy kormányra kerültek, az első héten lerontották a forintot de nagyon keményen. És lám az MSZP nem ócsárolja őket, ahogy azt a Fidesz ellenkező esetben tenné.
2010. jún. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Fidesz.

Az LMP egy homár bohóc párt..,nézz rá Schiffer Andrásra és próbáld őket komolyan venni:D

2010. jún. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!