Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbik valóban beszüntetné...

A jobbik valóban beszüntetné a tv2, rtl műsorok sugárzását?

Figyelt kérdés
2010. márc. 23. 10:10
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

" 69

Nagyon nagyon pofára is esnétek, ha betennének pár jellegzetes jobbikost a tévébe. Pörzsét sem véletlenül távolították el az echoról, de szintén onnan hozhatnám a szaniszló nevű komplett elmebeteget."


Pörzsét nem kirúgták hanem kilépett mert nem bírta elviselni a cenzúrát


Szaniszló elmondja az igazat a szélső liberálisokról ha nem tetszik magadra vess


és van jó pár műsor amit el kell távolítani a képernyőről

2010. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
54%

kb ez lenne az egyetlen dolog, aminek örülnék a jobbikkal kapcsolatban.

bár ez engem személy szerint nem érint, nem nézek tv-t.

2010. márc. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
2010. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
30%
Most arról a szaniszlóról beszélünk, aki belemondta tegnap este a kamerába, hogy a wtc-be a zsidó dolgozók nem mentek be dolgozni 9/11-én? Már a felbukkanásuk idején is ciki összeesküvéselméletekkel, - amiket amúgy is meg is cáfoltak - dobálózni szerintem kínos.
2010. márc. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
5%

Zsidók nem mentek be dolgozni?

Még anno figyeltem a CNN televíziót, és ott egy ARAB ember nyilatkozott, hogy amikor futott le a WRC lépcsőin, elesett, és egy ZSIDÓ ember segített őt fel.


Ennyit szaniszlóról... :)

2010. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
52%

"Most arról a szaniszlóról beszélünk, aki belemondta tegnap este a kamerába, hogy a wtc-be a zsidó dolgozók nem mentek be dolgozni 9/11-én? Már a felbukkanásuk idején is ciki összeesküvéselméletekkel, - amiket amúgy is meg is cáfoltak - dobálózni szerintem kínos."


igen arról a Szaniszlóról bár ezt én még nem halottam


asszem te írtad ugye ha nem tetszik valami kapcsolj el

a többségnek tetszik

2010. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
*WTC
2010. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
69%

a 10:21 nagyon tetszik, abszolút igazad van, ha bekerülnek és még mutogatják is magukat, csak saját magukat járatják le, hát az agyi színvonaluk annyi amennyi ....

Természetesen betiltani pedig nem lehet. Elvileg jogállam van meg demokrácia van, még ha ez náélunk csak korlátpzottan is működik, de ilyen lépést akkor se lehet meglépni.

2010. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
0%
De én nem is akarom betiltani az echot, ez a nagy különbség :)
2010. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:

"Még anno figyeltem a CNN televíziót, és ott egy ARAB ember nyilatkozott, hogy amikor futott le a WRC lépcsőin, elesett, és egy ZSIDÓ ember segített őt fel. "


erről se halottam mind1


lehet hagytak hátra áldozatot a cionisták

2010. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!