Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek lesz valaha egy...

Szerintetek lesz valaha egy Jobb és Szebb MAGYARORSZÁG?

Figyelt kérdés
Teljesen egyszerű a kérdésem, szerintetek egyszer jobbra fordul az itt élő emberek sorsa? Mit gondoltok, melyik párt az, aki ezt a jövőt kivitelezhetné?
2015. nov. 22. 22:18
1 2
 11/13 anonim válasza:
Az a baj, hogy 4 év kevés ahhoz, hogy Magyarország "jó hely legyen". Nyilván az emberek szívesen tennének ezért, de a kormány, ill. a politika mindenben beleszól. Nem hadják érvényesülni a magyarokat, mert mindíg hoznak valamilyen hülye törvényt, ami miatt meg van kötve a kezünk. (speciel az átlagemberekre gondolok) Hiába is próbálnák tenni valamit, úgyse érnénk vele sokat. Pl.: a vasárnapi nyitvatartás, azaz zárvatartás: hülye vagyok a politikához, de ugy vettem észre, hogy ezzel nem segitettek az embereknek, hanem ártottak. Sok dolgozó embert kirugtak, ill egy csomó munkahely ment a kukába. Ahogy meghozták ezt az idióta törvényt, az egyik üzletlánc azonnal megszüntette a nem tudom hány üzlet építését Magyarországon. Most is csak azért vannak nyitva, mert karácsony lesz. Visszatérve az eredeti kérdésre, szerintem itt egy radikális változás kellene, ami megakadályozná hogy a jövő generációja ne meneküljön külföldre. Szerintem van esélye rá,hogy jobb lesz, de az nem a közeljövőben lesz :(
2015. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

SOHA!!!

Rohadt szar mocsadek ez az orszag tiszta szivembol szegyellem hogy magyar vagyok!

Undorito amit itt muvelnek minden nap ujabb miliardokat pocsekolnak stadionokra ahova 500 ember megy ki atlagosan max 800 ember.

De azzal senki ne foglalkozzon hogy a korhazak lassan ossze dolnek nincs dolgozo undorito a kaja...

Nagyon draga minden a fizetesekhez kepest es ami meg maradna (amit felre tudnal tenni) azt is elveszik!

Soha se lesz jobb ebbol az orszagbol elkell menni ha majd a politikusok maradnak csak majd ra jonnek hogy hoppa de keso lesz!


Bocs ha valamit felre irtam es ekezetek miatt is elnezest de telefonrol nem konnyu irni fel kezzel :)

2015. dec. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A legtöbb, amiben reménykedhetünk, hogy méltósággal múlik ki ez az ország...

Ugyan, az egész világ utál minket, miközben az államadósság miatt hozzájuk vagyunk kötve (ezt az államadósságot viszont soha nem fogjuk tudni visszafizetni) a legjobb "haverunk" meg Oroszország...

Értünk már a vallásosoknak se éri meg imátkozni.

2015. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!