Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lehetséges, hogy a következő...

Lehetséges, hogy a következő választásokkor egy teljesen új párt szerezze meg a hatalmat?

Figyelt kérdés
Szerintem az emberek többségének tele van a puttonya mindegyik párttal, akik most marják egymást a parlamentben, és csak a sárdobálásra, és egymás lejáratására képesek. Én személy szerint egyikre se szavaznék, ezért érdekel, hogy lesznek-e más pártok is ezeken kívül. Csak az a baj, hogy azokra meg úgysem szavaznak sokan, úgyhogy marad a 2-3 sz@r egyike.
2008. szept. 10. 16:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
37%

Én nem szavazok évek óta. Büszke vagyok rá? Nem. Miért nem szavazok? Mert igazából nincs kire.

Népszerűsítem a ne szavazz, hogy ezért szükségkormányt állítsanak fel. Miért? Mert akkor nincs többség meg kiszavazgatás... egyszerűen az van, ha nem melóznak szó szerint vége a magyar világnak.

2008. szept. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
39%
Hát te inkább ne is szavazz!
2008. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hacsak nem találnak maguknak valami NAGYON gazdag támogatót. Ehhez ugyanis rengeteg pénz kéne, amin tudnának maguknak vásárolni adásidőt/reklámhelyet országos TV-ben, illetve rádióban ahol népszerűsítenék magukat. Ha valaki most akar egy pártot befuttatni annak reális célja maximum a parlamentbe kerülés. Ha már ez megvan, akkor mint parlamenti pártot, többet fogják mutogatni a TV-ben, ergo többen ismerik meg őket.
2008. szept. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
Valamit nem értek! Az emberek panaszkodnak, hogy elszegényednek, vagy már el is szegényedtek, mégis olyan pártban/pártokban látnak reményt a kilábalásra, amelyik minden alkalommal bevallva, vagy csak sejtetve, de az ún. középosztályt képviseli majd. Programjuk nincs, megnyilatkozásaikban sosem a szegény, vagy eladósodott réteg érdeikben nyüzsög, hanem pártoló, saját érdekeiket érvényesítő nagyvállalkozók, bankok érdekeiben. Jómagam a szegény idős/fiatal emberek pártjára szavaznék.
2008. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó hozzászóló!

Alapíts egy ilyen pártot,vagy szervezetet, a legközelebbi Országgyűlési választásokat tutti megnyernéd, csak nem engednék ezek a buzik!

2008. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szegény és nagyon beteg öregasszony vagyok, aki minimál nyugdíjjal, nyolc súlyos krónikus nyavalyával, panelproli minősítéssel rendelkezik csupán. 45 évi munkával mögöttem erre futotta. Gondolod, hogy én alkalmas vagyok erre? Elszántság helyett csak elkeseredést érzek. Fiatalok, tiétek a pálya! Én csak szavazni megyek el.
2008. szept. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Hanák József ***** válasza:
62%

A Magyarország Jövője Párt Jelenleg bejegyzés alatt van! Mindenki csatlakozhat, aki tényleg az ország érdekében akar cselekedni! Az ország minden településéről keresünk embereket a helyi szervezetek létrehozásához.


Néhány gondolat a jövőről........


100 fős lenne az Országgyűlés.

20 választókörzetben 5-5 fő.

19 megye+Budapest lenne a 20 választókörzet.


Az állami fizetéseket a minimálbérhez kötnénk, maximum a mindenkori minimálbér 3 szorosa lehetne, minden költségtérítéssel, és egyéb juttatással együtt!


Ezzel mintegy 900ezer-milliót spórolnánk meg!!!

2008. nov. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Bárcsak sikerülne Nektek! Talán élek még addig! Most pillanatnyilag nagyon fázok, a panel garzon lakásomban csak 19 fok van, a nyílászárók rosszak, az önkormányzat szerint a bérlakások bérlői kötelesek kicserélni a 35 éves ajtókat, ablakokat. Teljesen kilátástalan az én jövőm. Az előző válasz öregasszonya
2008. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
47%

www.lehetmas.hu


no comment

2009. febr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
62%

"Az állami fizetéseket a minimálbérhez kötnénk, maximum a mindenkori minimálbér 3 szorosa lehetne, minden költségtérítéssel, és egyéb juttatással együtt!"


Embereid mennyire lennének megvesztegethetők??

2009. febr. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!