Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért kérdeznek Hitlerről a...

Miért kérdeznek Hitlerről a Jobbikosok?

Figyelt kérdés
Meg hogy jót tett-e?Pedig nem nácik, azt mondják:)))
2010. márc. 13. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
45%

Leninről mért kérdeznek? Sztálinról? Gyurcsányról? Bajnairól?


Hogy ki kiről kérdez hol függ össze azzal hányas lába van?

2010. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
10%

Azért, mert egy átlagos Jobbikos jóval tájékozottabb ilyen ügyekben, mint mások.

Hitler államférfi volt, a hazájáért élt, és ez igenis követendő példa, akármit is csinált az így elért hatalmával. Semmivel nem rosszabb, mint Sztálin, Churchill, vagy akár a mostani amerikai elnökök, róluk mégis nyugodtan lehet beszélni / kérdezni.

A győztesek írják a történelmet.

2010. márc. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hitler, mint követendő példa??

Na ne röhögtess!

2010. márc. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
58%

engem soha életemben nem érdekelt Hitler, meg az egész világháború sem, pedig történész szakos vagyok...valahogy tojok az egészre a holokauszttal meg Hitlerrel együtt...becsömöltem a témától


inkább az a korszak érdekel, amit már a szüleim is megéltek...az még tényleg olyan közel van, és az rólunk szól, annak mi vagyunk az áldozatai és nem egy idegen nép, amihez semmi közünk

2010. márc. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10%
Engem inkább az érdekel, hogy miért kell Hitler minden tettét egyöntetűen rossznak bélyegezni. Igen is vannak dolgok, amiket jó csinált. Vannak dolgok, amik nélküle nem jöttek volna létre, és igen, ez nem mentesíti a rossz dolgok alól, amit tett, de a világ nem fekete-fehér, hanem színes, így aztán nem lehet senkit beskatulyázni a feketébe, vagy fehérbe.
2010. márc. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!