Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Aki fölnyomta a magyarok...

Aki fölnyomta a magyarok nyilait, az miért nem bűnös?

Figyelt kérdés

ugye ő már több hónapja "gyűjtötte az információkat", és utána szólt a rendőrségnek

én meg ha tudnék egy autótolvaj bandáról pl, és "gyűjteném róluk az információkat" (de úgy hogy folyamatosan velük lógok) akkor nem hiszem hogy a tv-ben mutogatnának, hogy hejj de helyesen cselekedtem

szóval a jogi része érdekel ennek, hogy tényleg létezik ilyen, hogy magánember tud egy bűncselekményről, és nem szól a rendőrségnek, csak hónapok múlva, és utána még megdícsérik...


2010. márc. 6. 11:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom mi a bajotok a Magyarok Nyilaival?!

Azoknak akik tisztességes életet élnek semmi félnivalójuk nem volt (nincs) tőlük!

Itt csak azok félnek és tartanak tőlük akiknek van valami a fülük mögött...

Úgyhogy nem tudom miért kellene félnie egy átlagembernek tőlük....


És ha véletlenül ennek a semmi félnivalós emberkének kedve támad sétálni, és teszem azt akaratlanul egy politikus háza előtt battyogva hirtelen farkasszemet néz egy gránáttal, akkor hiába nem félt. Szeptember 11.-én se félt az emberek nagy része, aki meghalt. Gondolkodj!!

2010. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azér nem bűnös aki feldobta a magyarok nyilai nevű szervezetet mert ezel csak a Magyarországnak tett jót hogy meg védte a politikusokat egy esetleges újabb támadástól.
2010. márc. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagy kamu az egész. Mszp trükk.

Kicsit túl meseszerűen sikerült az átverés.

A csendes magányos ügynök beépül, spanol mindenkivel egy darabig aztán egy sikeres akció után feladja őket a rendörségen. Aha persze, én meg 3szor adtam vissza Döbröginek a verést.


EMBEREK!! FOGJÁTOK FEL : A MAYGAROK NYILAI DOLOG NEM LÉTEZIK!! NEM, LÉTEZIK!

2010. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!