Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A kormány felépitené a déli...

A kormány felépitené a déli keritést, ha a lakosság elutasitása derülne ki az ez ügyben kiküldött közvéleménykutató levelekből?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 08:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
45%
20-as! Úgy látszik, nem vagy kíváncsi a tényekre.
2015. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
De, pont azokra vagyok kíváncsi, de te egy troll vagy. Kérdeztem, milyen törvény módosításáról beszélsz, arra nem tudsz reagálni, tehát a levegőbe beszélsz, mint kedves politikusaink.
2015. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Shai-Hulud ***** válasza:

"16-os! Ilyen bevándorlókra vágysz? "

Nem, én SEMMILYEN bevándorlókra nem vágyom.

Csak bátorkodtam megjegyezni, hogy OLCSÓBB lenne eltartani őket 10 évig, mint kerítést építeni.

(Ha ugyan szabad nekem is leírnom a véleményemet.)

De a kormányaink MINDIG nagyon előrelátóak voltak.....


"Mit tudnak ezek, és mit használna Magyarországnak, amire te olyan nagyon büszke vagy?"

Nem tudom, mit tudnak, és nem ezekre vagyok büszke.

Mint már fentebb is említettem, kormányunk hatalmas bölcsessége, és matematikai tudása ami lenyűgöz!!!

2015. jún. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
45%
23-as! Azért gondolom, azt is számításba vetted, hogy nemcsak az egyszál szerencsétlen menekültet kell majd eltartani a dolgozó és adózó magyar embereknek, hanem a menekültek gyerekeit is, akikre ugyanúgy ki kell majd terjeszteni a szociális hálót, mint ahogy a magyar lakosságra is. Vagy ezen nem gondolkodtál, a nagy eszeddel? És ennek fényében már hogy látod: még mindig OLCSÓBB lenne eltartani őket 10 évig, mint kerítést építeni??????
2015. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

A kiküldött levelekben még szó sincs keritésépítésről. A közvélemény kutatások szerint 2/3 egyetért a kerités-épitéssel.

A menekültek "eltartása" valójában messze nem 4300 ft-ba kerül. Az ittmaradok képzése, letelepítése messze nagyobb költséggel jár.

És igen, a saját munkanélkülieinkkel sem nagyon tudunk mit kezdeni. Újabb pár 10/100 ezer közmunkás nem sok jót jelentene az országnak.

2015. jún. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Nem kérem én,hogy sok rossz dologra emlékezzenek az ide írók ami volt az mszp kormányzás alatt,csak egyre amit ők mondtak:2010-ben: "Ott fogunk betartani nektek ahol csak tudunk."

A vén fegyverkovácsnét idézem: "Bezzeg,hogy fáj mostan a hajdanán."

2015. jún. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

A baloldal arra hivatkozik, hogy a menekültek 90-98 %-a nyugatra akar menni. Még ha ez igaz is,

Ausztria, Németország hozzánk akarja visszaküldeni a bevándorlókat a schengeni egyezményre hivatkozva. (Miközben az osztrák belügyminiszter nemrég kijelentette, hogy természetesen a megfelelő képzettséggel rendelkező menekülőket szívesen fogadják. Szóval csak a "maradékot" akarják visszaküldeni.) Mi -elvileg- a görögökhöz küldhetnénk vissza, a görögök viszont nem írták alá a megfelelő passzust, azaz nem "kötelesek" visszafogadni, mint ahogy nem is fogadják vissza őket. A szerbek közölték hogy havi max. 30-at fogadnának vissza, ha egyáltalán...

Aki átlépte a határt, az már itt van. Azaz hiába telepítünk 100 ezer határőrt is a határra, csak annyit érünk el, hogy minden illegálisan átlépőt el tudnak fogni. A határon kiépített kerítés -tapsztalatok szerint- 70-98 %-át felfogja az illegális határátlépőknek. Természetesen ehhez az egyéb technikai és személyi feltételeket is biztosítani kell.


Kíváncsi lennék, hogy a szerbekhez küldött magyar és osztrák, illetve a magyarokhoz küldött osztrák rendőri "segítség" mit csinál azon kívül, hogy aszisztál ehhez a népvándorláshoz?

2015. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
a kerdes ugy okafogyott lett mivel elkezdik epiteni a keritest. ennyi
2015. júl. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy itt mindenki bevándorlókról meg menekültekről beszél, pedig egyáltalán nem azok. Mint ahogy a kerítés sem azok ellen épül.

Eleve meg se kellett volna kérdezni senkit, már régen fel kellett volna húzni, mint másutt.Ahol az ellenzék nem a saját fajtája ellen van.

2015. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
38%

Istenem!

Köszönöm Neked,hogy sokat szenvedett kicsiny országunk vezetése és védelme nem az itt ellenük ágáló tökhülyékre van bízva akik szeretnék a létrát keresztben vinni az erdőben és dehogy veszik észre hogy az úgy soha nem fog menni

Vajon mi lett volna akkor,Ha Hunyadi János török ellenfordulás helyett kérdezgette volna az embereket: "Ugyan mondjátok már meg nekem szegénynek,most mit csináljak"

UR-Isten! Lehet ember annyira hülye,hogy tudatosan akar kígyót melengetni keblén,vagy így akar gyilkosa lenni önmagának,népének és más népeknek is.

Köszönöm szépen a választ. Már tudom.

2015. júl. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!