Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi szükségünk van a Jobbik...

Mi szükségünk van a Jobbik pártra?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 17:52
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
73%

Hogy legyen egy párt ami tényleg jobboldali, és magyar. Nem a cigányokat, meg zsidókat helyezi előnybe, míg a magyarokat hátrányba!

Ezenkívül a Fidesz is csak annyira jobboldali, mint az szdsz magyarpárti...

Ja, és az mszp új szlogenje: "Se jobbra, se balra, csak egyenesen"

Azt hiszem ez magáért beszél...

2010. febr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
64%
Engem nem érdekel, hogy egy párt jobboldali, vagy baloldali.Engem az érdekel, hogy az én érdekeimet képviseljék.A fideszmszpmdfszdsz nem az én érdekeimet képviselik, hanem egy más országét.Ha azt akarom hogy NEKEM legyen jobb, akkor csakis a Jobbik marad.
2010. febr. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
55%
Azért,hogy MAGYAR országot, MAGYAROK irányítsanak!
2010. febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
48%
Mert Magyarország a Magyaroké!!És ne a nemzetközi zsidóknak akarjunk már megfelelni,hanem végre a Magyar emberek érdekeit tartsák szem elött!!!
2010. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
38%
Semmi.Ők is csak dumálnak,de nem fognak semmit tenni.A programjuk egy merő ostobaság.
2010. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
56%
Hát ez jó kérdés! Most beetetik a birka magyart, hogy majd milyen jó lesz nekik, aztán meg majd jön a fekete leves!Csak várjatok!Fogtok ti még sírni a Jobbik miatt!
2010. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
74%

"Most beetetik a birka magyart, hogy majd milyen jó lesz nekik, aztán meg majd jön a fekete leves!"

Ezt mondhatnánk bármelyik politikai pártra,majd kiderül pár év múlva..,előre kár ilyenekkel riogatni!

2010. febr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
32%

ez nem riogatás hanem tapasztalat :) Magyar tapasztalat :)

De persze majd Jobbik idején ( ami nem lesz szerencsére), eljön a bőség, habzsidőzsi, korrekt vezetők irányítják majd az országot, eltűnnek az államadósságok, nem lopnak majd, nem hazudnak, teljes tökéletesség lesz,mint macskafogó végén mikor átalakítják macskákat jó cicákká, repkedünk majd a boldogságtól :DDDD

szerintem ezt a Jobbikosok sem hiszik el, de valahova kell tartozni, hogy ne érezzék magukat magányosnak, silány életükben :)

2010. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
64%
"ez nem riogatás hanem tapasztalat :) Magyar tapasztalat :) " A Jobbik még nem is volt parlamenti párt,milyen tapasztalatról beszélsz,ember??Majd akkor kirtizálj ha,látod hogy a következő 4 évben mit tesznek vagy épp nem tesznek le az asztalra..,addig tök felesleges!
2010. febr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
56%

19:00:

El vagyok keseredve.Az ország állapota miatt, és azért , mert még élnek ilyenek m.o.-n , mint te. Mi késztet ilyen véleményre? Gyerekkorodban bántottak?

2010. febr. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!