Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbik tényleg olyan jó,...

A jobbik tényleg olyan jó, mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 10:19
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
10%
Jártál mostanában Nyugat-Európa nagyvárosaidban? Nézz szét egy kicsit! Tudod, Buda várát is csendben, séta közben szállták meg a törökök anno.
2010. márc. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim válasza:
26%
teljesen igazuk van azoknak akik azt mondják, hogy nem a jobbikra kell szavazni (kőkemény ironia). inkább szavazzatok a másik 3-4 pártra, akik majdnemhogy még maguk mondják el, hogy korruptak. de persze lehet élni igy is, bár a sok bűnöző (mert ugye a jobbik csendőrséget akar meg magyar gárdát), a sok cigány (igen, mert tudják magukról, hogy milyenek (nagyon nagy tisztelet az összeskivételnek), és tudják, hogy a jobbik is tudja), a sok nyugdíjas (mert a többi párt sok nyugdíjat igér, csak éppen szegény öregek nem látják hogy nem fog összejönni: 1részt mert a nyugdíjravalót egyre kevesebben tudják összehozni (dolgozok, remélem az összes jobbik-ellenzék is dolgozó, bár ha az, akkor viszont szerintem egy kicsit informálatlan, mert azzal hogy pl. a fideszre szavaz, magának árt ugyanis a dolgozók fogják fizetni a korrupciót, meg a nyugdíjat, mert hát nem a kegyes jó isten fogja abban biztosak lehettek, másrészt meg a jobbnál jobb (vagy balabb xD) pártok ugyis lopni fogják a pénzt ezerrel (avagy milliárddal)) na szóval a jobbik se nem rasszista, se nem hazudozó, hanem egyszerű magyar emberek, akik végre beleuntak abba, hogy a mostani alja politikusnép lopja a magyarok pénzét. És el lehet olvasni a jobbikprogramot. Ha tudtok olvasni nagyon ajánlom mert kiderül belőle hogy minden ami benne van zseniális, és ha könnyen nem is, de megvalósítható, és ha megvalósul, bizony nem lesz oka ennek az országnak a panaszra. bár a nemes (megint ironia) szlovákoknak, románoknak, szerbeknek, lesz mitől tartaniuk, ugyanis lesznek akiknek hiányzik a 64 magyar vármegye. visszatérve a programra: lehet hogy nehéz, de én inkább az injekcióhoz hasonlítanám: először fáj, aztán majd 1000x megköszönöd hogy be lettél oltva. na tehát lehet szidni a jobbikot, de ők semmi mást nem akarnak, csak azt hogy ezt az országot kihúzzuk a sok éve tartó szarból. de ha valakinek mégis tetszik, hogy a politikusok fizetése legtöbbször a nemzet érdekével szemben fog állni, és a négyesmetrót csak a nap felrobbanásának napján adják át, akkor is a Hong Kong - Macau útvonalon, az nyugodtan szavazzon a többi pártra +4 év ide oda, hogy meddig lopják az országot már nem nagyon számít már Mátyás halála óta úgyis megszokta a magyar nép hogy lopják és verik (sőt Ady Endre szerint, aki ugyebár a legigazabb magyar volt, a magyarok szeretik is ha verik őket). De esküszöm, hogy ha 4 év múlva sem sikerül rájönnötök, hogy kinek volt igaza, akkor fegyverhez fogok nyúlni (és remélem nem egyedül), és akár életemet áldozva is, de harcolni fogok hazám érdekeiért! Isten engem úgy segéllyen! Gelencsér Dávid F17.
2010. márc. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim válasza:
előzőhöz: csak hogy nehogy azt mondják, hogy névtelenül pattogok.
2010. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:

16:14 - Te hungarista vagy, nem kicsit, ugye?


Amúgy tényleg jobbik 4ever!!

2010. márc. 10. 20:56
 25/48 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ ki mit mond a jobbikosok istenitik magukat, a pártott na ez nem igaz.
2010. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
21%

Elsődleges problémájuk hogy radikálisak így olyan eszméket vallanak amit rosszak.

Azon kívül nem hiszem hogy vannak olyan embereik akiknek van annyi gyakorlata és tudása ami egy ország irányításához kell...

2010. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy annyira nem jó mint aminek mondják, de ha fele olyan jó mint amilyennek mondják már akkor is 100x jobb, mint a zsidesz meg a maszop.Az, hogy radikális párt meg csak duma a többi párt részéről.Aki azt állitja, hogy ez a fórum tele van Jobbik aktivistával az hazudik.Nem csak a fórumon vagyunk többen, hanem mindenütt.Személy szerint a Jobbikkal még 2-3 kezdtem el szimpatizálni, mikor még a fene se gondolta volna, hogy 2010 tavaszán 330 forint lesz egy liter benzin.Ez csak egy példa, hogy hol állunk.Sokan mondják, a Jobbik tönkretenné az országot.Igen?Mert az utóbbi 20 évben mi volt?Ennél jobban már nem is lehetne szétverni,megalázni, kiforgatni.Kommunista burzsoánknak köszönhetően, egyáltalán nem vesznek minket komolyan sehol a világban, legyen az kultúra, sport,egyén hála nekik.Kedves mszp sek, akik ápr 11. én a kommunista pártra fogtok x elni, áruljátok már el miért teszitek?
2010. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
92%

Értem, szóval szerinted radikális=rossz. Amikor királyság helyett demokratikus köztársasággá váltak országok, az radikális változás volt! És rosszabb most a világ? Hm... Most hogy mondod... [:)] Szerintem pedig az országban jelen pillanatban szükség van radikális változásra, különben összeroppan a nyomás alatt.

Szebb Jövőt!

2010. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
61%

"Elsődleges problémájuk hogy radikálisak így olyan eszméket vallanak amit rosszak. "


jó dolog dobálózni a varázsszavakkal, radikális. mi az a radikális szerinted hm? sztem nem tudod, csak úgy mondogatod;)

2010. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
90%

Ezzel a radikális szóval nagyon sok mindenkit behülyítettek a parlamenti pártok..

Bár ahogy látom sokan vagyunk, akiket nem.:)

2010. márc. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!