Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbik tényleg olyan jó,...

A jobbik tényleg olyan jó, mint ahogy mondják?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 10:19
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nem kell tőle elájulni.
2010. febr. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
84%

még nem bizonyított negatívan.

tenni próbál tenni valamit, nem csak bársonyszékből osztja az észt.


találkozik az emberekkel személyesen, nem csak lenézi őket.


mondanak is valamit, változtatni akarnak, ezt hirdetik.


valóban nem kell elájulni tőlük, de azért érdemes informálódni. úgy nőttek meg, hogy a TV-ből gyakorlatilag ki vannak zárva.


és mindezt pár év alatt.


Az mszp-nek és fidesznek 20 év kellett a mostani állapotához.


Egy tévhit pedig az, hogy a jobbik azért jött létre mert jujj válság meg hirtelen problémák.


Ami problémák erősítik azok 10-20éve folyamatosan léteznek.

2010. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
35%
Nem.Csak olyanokat mond,amit az emberek többsége szépnek lát.
2010. febr. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
76%
jah, én szépnek látom azt, hogy a segélyeseket dolgozni zavarja és, hogy rendet akar fenntartani, nahát, micsoda "utópia".... biztos megvalósíthatatlan. Persze csak itthon.
2010. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
82%
Sok mindent mondanak, de majd csak akkor derül ki, amikor bekerülnek. Egyébként meg biztos, hogy nem rosszabbak mint a többi.
2010. febr. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
95%
erről magadnak kell meggyőződnöd, ne mások véleménye alapján dönts, hanem alakíts ki saját véleményt...a jobbikot van, aki isteníti,van, aki gyűlöli, és van, akit nem érdekel... úgyhogy fogsz kapni ilyen és olyan válaszokat is...a legjobb, amit tehetsz, hogy elolvasod a programot, utána nézel, elmész fórumokra, meghallgatod, megnézed a saját szemeddel, átrágod és eldöntöd, hogy neked tetszik e, vagy sem
2010. febr. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
84%
Én is sokra értékelem a jobbik munkáját. És szerintem ők ugyanúgy meg érdemelnének egy esélyt és a szavazók bizalmát ahogy egykor a fidesz vagy az mszp.
2010. febr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Szerintem a Jobbikra kell szavazni!
2010. febr. 27. 15:55
 9/48 anonim ***** válasza:
23%
Ha neked van gyomrod egy olyan pártra szavazni, aminek az elnöke az iráni forradalmi gárdát akarja behívni hogy ellenőrizzék a választásokat, egészségedre.
2010. febr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Kit érdekel? Legalább lesz fegyelem!
2010. febr. 27. 18:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!