Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A kampány, igéretek ebben még...

A kampány, igéretek ebben még hisz valaki?

Figyelt kérdés
arra a pártra fogok szavaznék aki igéretet tesz hogy,az általa igértek nem valósulnak meg, az elsö évben akkor köszöni szépen elmegy.szerintetek ez lehetséges?
2010. febr. 26. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Remekül rámutatsz arra, hogy miért rettegek a választásoktól. Egy 20-24 éves stratégia belefér a világodba, pl?
2010. febr. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem hiszek semmiben, multkor is bementem egy ajtón amire az volt kiírva, hogy NŐK, de csak egy csomó budi volt bent.
2010. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem!
2010. febr. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos elég sokan.

Komolyan azt kellene, hogy 65 év felett NE lehessen szavazni: nem túl előnyös, hogy minden második nyugdíjas beixeli az mszp-t.

Jó, tudom, most le fogtok pontozni. : ), de nekem ez a véleményem.

Komolyan, szinte már csak a panelproli nyugdíjasok hisznek még ezeknek a mocskoknak... :/

2010. febr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!