Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik vagy a KDNP nézetei...

A Jobbik vagy a KDNP nézetei melegellenesebbek?

Figyelt kérdés

Mindkét említett párt nyíltan a homoszexualitás elfogadása ellen foglal állást. De melyik párt nézeteitől kell jobbban tartanunk nekünk, melegeknek?


28/F



2015. ápr. 10. 11:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%
Nem melegellenesek a nézeteik egyiknek sem.
2015. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
31%

Homokosok, ti miért vagytok ilyen erőszakosak, miért várjátok el, hogy normálisnak tekintsük amit csináltok és tapsoljunk az egészhez, miért nem elég nektek, hogy megtűrünk titeket a beteges dolgaitokkal együtt ?


Miért nem elégedtek meg azzal, hogy nem okoskodnak bele a magánéletetekbe és nem vernek meg titeket ?


Üljetek le ti is a feneketekre, és örüljetek, hogy már nem égtek a máglyán, mint a középkorban! Ráértek majd pattogni, ha hatalomra kerülnek az ilyen "égjetekmeg búúzák" típusú emberek... Akkor majd lesz miért.



Azt azonban talán nem kell ecsetelnem, hogy a homoszexualitás gyakorlata - férfi szemszögből tudok nyilatkozni - egy heterónak visszataszító, olyasmi, mintha valaki túrná az orrát, s megenné amit talált. Sajnálom, ez van, ez nem nagyon fog megváltozni. És nem csak a homoszexualitással vagyunk így, az összes, LMBTQ alá besuvasztott devianciáról ilyen lesújtó véleményünk van.



Amit linkeltel, az meg egy nevetséges ferdítés, hisztériakeltési próbálkozás. Nem azokat zárnák börtönbe, akik az utcán megfognák párjuk kezét, hanem azokat, akik követendő példaként állítanák be a homoszexualitást és MÁS szexuális magatartászavarokat. Amúgy nem kifejezetten a homoszexualitásra mentek abban a törvényjavaslatban, hanem a szexuális magatartászavarokra (pedofília, transzvesztitizmus, biszexualitás) általánosságban.



Vedd tudomásul, hogy az emberek többsége, még én is, régi vágásúak és konzervatívok vagyunk. Nem utáljuk a melegeket és más LMBT-seket, toleráljuk őket, de egyébként tőlük és házasságuk gondolatától borsózik a hátunk. És akkor mi van ?


Szerinted milyen érzések kavarogtak Bajnaiban ezen a videón?


http://www.youtube.com/watch?v=hQkn1xA0rLg#at=85


A dicső, vonagló, homoszexuális hősünk tánca a színpadon, csodálatos és kulturált nótánkra nyilvánvalóan nem nyűgözte le, ellentétben a körülötte ülőkkel. A háta közepére sem kívánta az egészet és ezt nagyon rosszul leplezte. Rá volt írva az arcára. De hát aki szavazót és pénzt akar nyerni, annak hirdetnie kell az ilyen vadliberális mocskot. Mi, konzervatívok, nem akarunk senkit megégetni, csak emberi kereteket akarunk a társadalomban.


Gordon egy keresztény, konzervatív, múltban élő, bigott, náczifajú szörnyeteg! Égesd meg! Égesd meg! Máglyára Gordont és az összes keresztényt!

2015. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 István000 ***** válasza:
76%

#13!


Nem csak Bajnainak fordult fel a gyomra. :D

Nekem is, pedig "homokos" vagyok...


Ez csak a jéghegy csúcsa. Látnád hogyan élik ki magukat a romlott b*zik a b*zi klubokban, szaunákban...

Egy normális gondolkodású ember, legyen meleg vagy hideg, undorodik az ilyen helyektől. A pride pedig mindennek a teteje.

Te heteróként tüntetnél az általam utált marcipán mellett és rám akarnád erőltetni annak szeretetét és evését, sőt elítélnél ha nem szeretném. Persze, hogy még jobban megutálnám. Ez természetes. Így van ez a meleg kérdéssel is.


Én lennék az első, aki sortűzzel leszedetné a platón táncoló köcsögöket. Rombolják a társadalmat. Miattuk erősödik a meleg sztereotípia...

A szexualitás csakis két emberre tartozik.


Én megelégszek azzal, hogy nem okoskodnak bele magánéletembe és nem vernek meg!

Hálás vagyok érte. :)


Nem minden meleg ugyanolyan...

2015. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

#14:


Pont ezaz, amiről beszéltem ! Hogy amíg az illetőnek csak magánügye, véletlenül jön elő a magánbeszélgetés során vagy zárt helyen (otthon vagy szórakozóhelyen) éli ki magát, addig nincsen semmi baj, meg amúgy is nem okoskodok bele, hogy kivel mit kéne csinálnia, csak akkor szólok be, ha az illető nyíltan nyomul, mint a melegmenetelők.

2015. ápr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 István000 ***** válasza:
76%
Helyes. :)
2015. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét bagázstól hányingerem van!
2015. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!