Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Mi lenne, ha több...

Jobbikosok! Mi lenne, ha több kérdést nem írnánk ki a pártunkról és nem is válaszolnánk semmire, ami kapcsolatos vele?

Figyelt kérdés
Így a többiek pici lelke megnyudogna, és egy idő után sajnálatos módon nem tudnának semmilyen támadási felüleletet találni rajtunk. És mivel a vitába sem szállna be senki, és a gyűlölködésre sem reagálna senki, így magukra maradnának a hülyeségeikkel... kivitelezhető ez? és egyáltalán mi a véleményetek róla?
2010. febr. 19. 18:21
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
én nem olvasom :) csak a hivatalos Jobbikos hírforrásokat... (jobbik.hu,barikád)
2010. febr. 19. 19:17
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Támogatom. Mindjárt lehetne normálisan politizálni ezen az oldalon. Nem csak az ovis szint.


Nem Jobbikos.

2010. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
0%
Sosem olvastam még kurucinfót,nem is fogom.Ne adjatok ki semmit a pártotokról!Tartsátok magatokban,mert minket nem érdekel a siket duma...
2010. febr. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az óvodás szintet nem csak a jobbikosok idézik elő, hanem a többiek is...megy az oda vissza dobálózás, veszekedés, és valóban óvodás szinten (ahhoz tudnám hasonlítani, mikor két kisgyerek mutogat egymásra, hogy de ő csúfolt, de nem mert te kezdted, de azért mert te buta vagy, de te meg jobban....és így tovább)... szóval mindkét fél tagjai között vannak ilyen óvodás szintűek, akiket jó lenne valahogy eltüntetni, mert szerintem nem csak engem irritál... de ahhoz előbb valakinek abba kellene hagyni és nem kellene többet reagálnia...ezért ez a kezdeményezésem
2010. febr. 19. 19:23
 15/36 anonim ***** válasza:
81%
Nekem semmi bajom a jobbik szimpatizánsokkal, sőt kimondottan tetszik a választási programjuk. Valamelyik nap dobtak a postaládámba egy jobbikos szorólapot, és nagyon kedvemre való volt az amit ebben olvastam. (cigánybűnözés visszaszorítása, elítéltek munkárafogása,képviselők mentelmi jogának felfüggesztése stb.) ugyhogy én a jobbikra fogok szavazni!
2010. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
0%

" Támogatom. Mindjárt lehetne normálisan politizálni ezen az oldalon. Nem csak az ovis szint.


Nem Jobbikos."


ja nem is tudom ki fasisztázik állandóan.... csak nem TI?

2010. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem. Miért ki az a "ti"? Mindenki más?
2010. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
19:36: épp erről beszéltem az előbb... ez nem vezet sehová, mert ő majd visszaírja, h te meg zsidózol, és ezt végltelenségig lehet játszani... okos enged, szamár szenved...nem hülye, aki kitalálta ezt mondást :)
2010. febr. 19. 19:38
 19/36 anonim ***** válasza:
35%
Micsoda remek ötlet! Kérlek tartsátok be :) Köszönöm az egész ország nevében :)
2010. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
52%

Hogy mi lenne akkor?

Szebb jövő!

2010. febr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!