Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki nyerhet 2018-ban? Sajnos...

Ki nyerhet 2018-ban? Sajnos én nem tudok olyan pártról, akire érdemes lenne szavazni.

Figyelt kérdés
Egyedül az LMP-ben hiszek, de ők sosem lesznek kormányzók.
2015. márc. 29. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Természetesen a Jobbik.
2015. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem a Fidesz nyer.

Elég nagy média és pénzügyi-oligarchia birodalmat építettek.


Szerintem teljesen kizárt, hogy más párt nyerjen.

2015. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Telefonálj be a tévés jósdába, ott majd megmondják 600 forintért percenként.

Amúgy lehetetlen ezt megmondani, az még ide 3 év, addig meg a pártok népszerűsége és támogatottsága sokat változhat, szóval olyan messzemenő kijelentéseket, hogy 2018-ban kik nyernek nem lehet tenni.

2015. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nyugi. Három év nagy idő, sok minden történhet addig. A pártoknál is, a társadalomban is, és veled is. Te például elkezdheted értelmezni a pártok programját, tetteit, mondásait, lehetőségeit, és nem utolsósorban a társadalom mai állapotában elvégezhető feladatokat. Megdöbbentő eredményekre juthatsz.

Többek között arra is, hogy miért gyenge az MSZP, miért nem kormányképes az LMP, és miért cserélné le a Jobbik (ha hatalomra jutna) a ma szimpatikusnak beállított programjait. Ráadásul az ok kétféle lenne és egyiknek se örülnél. Pedig ma is látszik minden. Velük és másokkal is. Ami nem látszik, hogy a társadalom ki tud-e izzadni magából egy használható esetet. Most nem úgy néz ki, de láttam én már karón varjút.

2015. márc. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
A Jobbik az egyetlen párt, amelyik a magyar nép érdekét is szem előtt tartja, de kormányra nem fognak kerülni 2018-ban, mert ha kell, az összes többi párt összefog ellenük.
2015. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%
A Fidesz nyer,nincs más kormányzóképes erő az országban.2017 elején megkezdődik az szja és a ÁFA csökkentés,ami ismét a Fidesz mellé állítja majd az embereket.
2015. márc. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

6#


Kihagytad a rezsicsökkentést.

2015. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%

Az csak mese, hogy a Jobbik a magyar érdekeket tartja szem előtt. Ha kormányra kerülne, semmit nem tudna belőle megvalósítani, viszont az ország lesüllyedne Koszovó vagy Albánia szintjére.

Ma nincs olyan párt, akire érdemes lenne szavazni, de a Fidesz nem is fogja hagyni, hogy más nyerjen.

2015. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A sok rossz közül a Fidesz fog nyerni.

Még mindig a legjobb legrosszabbak.

2015. márc. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Az LMP-ben nem tudom, hogy mit hiszel, amikor a demagóg Sziriza az egyik példaképük.
2015. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!