Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán már megint (még mindig)...

Orbán már megint (még mindig) 20 évre akar berendezkedni?

Figyelt kérdés

Mikola úrnak egyszer ez már nem jött be. Itt a hivatkozás:


[link]


2010. febr. 16. 21:04
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát remélem nem.
2010. febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
remélem az mszp tovább folytatja a berendezkedész!
2010. febr. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Természetesen örökös vezér ( netán király) akar lenni.Ezért akar szavazati jogot adni a külhoni magyaroknak is,hogy több szavazója legyen.Ezért váltják le a Fideszes-önkormányzatok a nem pártbéli iskolaigazgatókat.Nevelje a fiatalságot a FIDESZ!

Amikor arről beszél,hogy mire van szüksége a magyaroknak,mit akar az EGÉSZ NÉP,mindig Rákosi jut eszembe.Akkor hallottuk nap-mint nap,hogy mit akar a magyar nép.Természetesen Rákosi tudta,és a nép akarata szerint vezette az országot.Mégis elsöpörte a népakarat.

Remélem,hogy Ő is így jár majd.

2010. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szerintem meg senki ne rendezkedjen be. Különösen ne 20 évre.
2010. febr. 16. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak álom,négy év múlva el fogják zavarni.
2010. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy másik link szintén a kötcsei beszédről:


[link]


Az a párt, amely az elmúlt 8 évben minden eszközzel gátolta a kormányt, ki akarja iktatni ezeket az eszközöket, nehogy a majdani ellenzéknek lehetősége legyen ugyanezt eljátszani vele. A szemétség és a cinizmus netovábbja.

2010. febr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem maximum négy évük van még,utánna jön a Jobbik,remélem sokáig.
2010. febr. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát, azt sajnos kétlem, hogy a jobbik itt bármikor is hatalomra jutna. mióta bejutottak, azóta lapulnak mint sz@r a gazban...Elég elkeseredve látom. Pedig nagyon reméltem, hogy csinálnak valamit ezzel a töméntelen mennyiségű, a mi pénzünkből kifizetett segélyekkel. Dolgozzanak, és utána kapjanak... Nem sajnálom senkitől, félreértés ne essék, de nem szándékszom ebben megöregedni, hogy 2 millió ember tartson el egy 10 milliós országot... Gusztustalan. A bürokrácia szintén. Remélem nem rendezkednek be nagyon, mert ennek, hogy 2 párt váltogatja egymást, sok értelme nincsen, ide friss vér kellene. Ezek összebeszélnek: ok, én most ezt csinálom, te meg majd azt...Kiderülhet nálunk ez meg ez, de utána nálatok is ez meg ez... szembe meg köpködik egymást. Komolyan, szerintem undorító, és itt addig nem lesz rend, míg ez a 2 párt pofozza egymás között a sz@rt 4 évenként.
2010. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
20.01: Kösz a kissé megkésett választ. De jól összefoglaltad, kb. én is így látom. Na és azóta már tudjuk, látjuk, hogy Orbán tényleg berendezkedett. A Jobbik "lapításával" kapcsolatban én még bizonytalan vagyok. Látom én is, hogy leeresztett a lufi, de abban még nem vagyok biztos, hogy ki is pukkadt. Talán még fel lehet fújni. Most olyan meleg van, meg minden...
2010. júl. 16. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!