Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki miert csalodott a jobbikban?

Nylonx kérdése:

Ki miert csalodott a jobbikban?

Figyelt kérdés

2015. márc. 5. 21:26
1 2
 1/11 anonim válasza:
57%
Nem csalódtam.
2015. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Mert tönkretették az országot, elherdálják a közpénzt, orrba-szájba adókat emelnek, hazudnak éjjel, nappal, és persze mutyiznak!

Ja, várjálmár ba**od, most nézem, hogy ők még nem is voltak kormányon...

2015. márc. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Mert egy náci párt, olyanok pedig nem kellenek kormányra.
2015. márc. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 meszike91 ***** válasza:
67%
A párt szimpatizánsok egy részének nem tetszik az utóbbi időben tapasztalható középre húzás. Viszont más választása nem volt a pártnak, mert ha ezt nem lépi meg akkor elsüllyed.
2015. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%

Én akkor csalódtam, amikor kiderült a Szegedi Csanád ügy és miután a hidfősök kiderítették a dolgot (igen, ott pattant ki) két hétig nagy kuss volt körülötte. Aztán egyszer csak mint a lavina, beindult a dolog. Na ott az egész számomra hiteltelenné vált (főleg a Vona kijelentése: "Ki tud még róla?"). Nem is az volt a gond, hogy zsidó, hanem hogy ment a maszatolás.


Aztán azóta voltak még dolgok, de a legutóbbi pár szavazástól távolmaradás is szerintem eléggé kellemetlen volt. Akármilyen indokkal történt az. Vona utólag már hiába büntetgeti a távol maradókat... A baj már megvan.


4: Igen és cigányok vérét isszák, miközben a horogkeresztes Baphometnek áldoznak szűz zsidó lányokat; utána pedig Hitler-táncot járnak. Ne légy buta, kérlek... náci párt...

2015. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
Túlságosan balra tolódott.
2015. márc. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
Mert még nem kerültek kormányra.
2015. márc. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%
Még nem voltak kormányon, mit csalódtam volna...
2015. márc. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Soha nem vártam tőlük értelmes gondolatot, ebben nem is csalódban :)
2015. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%

Elég érdekes hogy a Gyurcsótányistáknak az a nácizmus ha pár meggondolatlan mondatot kimond néhány párttag, aztán programban ez nincs benne,s a párt nagy része is elutasítja azt.


Ezeknek a kedves nácizókat kérem olvassanak a második világháború után, én még olyat nem hallottam hogy a Jobbik koncentrációs táborokat épít és zsidókat öl, sőtt még a hajlamát se, ez csak túllihegés, mert nincs mivel kampányoljon a baloldal mert az egész baloldali ömledék úgy szar ahogy van, és akkor pár fanatikus szerencsétlen fejébe bebeszélik hogy nácik.


A Jobbikban nekem csalódás sokszor az észnélküliségben volt, a programjukat átolvasva van 1-2 olyan dolog amivel nem érek egyet, többek között a 40 év utáni nyugdíjba vonulást sem, így is annyi nyugdíjas lesz mire dolgozni kezdek hogy én a rendszer összeomlásától tartok, nem hogy még növeljék az arányukat, ez és ehhez hasonló dolgok nem tetszenek, de még ez is jobb mint a másik két szerencsétlen párt.

2015. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!