Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi az amit nem szerettek a...

Mi az amit nem szerettek a Jobbikban?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 17:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
32%
Konszolidációs korszak, vagyis a Kádári rendszer mocskolását.
2014. dec. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
52%
A magyarkodást, meg a kereszténység oktalan reklámozását. Én inkább azért szimpatizálok velük, mert tényleg foglalkoznak bizonyos tabunak számító problémákkal, illetve polkorrektség helyett be mernek szólni másoknak. A fent leírt dolgok viszont zavaróak. Ha valakinek lenne annyi esze, hogy csinál egy hasonlóan "radikális" új pártot, amiből ezek az elemek hiányoznak, de a problémamegoldási hajlandóság és szókimondóság ugyanúgy meglenne, akkor szerintem könnyebb lenne sikert elérni.
2014. dec. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
63%
Azt, hogy nem igazán látni kik állnak mögötte, milyen valós szándékaik vannak.
2014. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%
Nincs ilyen, mindent szeretünk benne.
2014. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
51%

A túlzott keletbarátságot, irániakkal meg a hasonlókkal való barátkozást.

Nem elég elővigyázatosak az iszlámmal, persze minket nem fenyeget az iszlamizálódás, mint a nyugat-európai országokat, de akkor is, jó velük vigyázni, mert ide is elérhet.


De,ezen kívül, sok dologban szimpatikusak, szimpatizálok velük.Rájuk is szavaztam 2014-ben.Valószínűleg 2018-ban is így lesz, hogyha addigra nem vesztik el a radikalizmusukat.

2014. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
26%

Parlamenti közvetítéseknél amikor röhögcsélnek a fiatalok, mint egy jó vicc hallatán!

Pláne egy olyan ember mögött mint Volner!

2014. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
35%

"Parlamenti közvetítéseknél amikor röhögcsélnek a fiatalok, mint egy jó vicc hallatán!

Pláne egy olyan ember mögött mint Volner!"


Komoly ellenérv egy politikai párt ellen. :D

Szavazz a búval baxott MSZP-re! xD

2014. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
40%
Azt nem szeretem, hogy ugyanúgy féligazságokat állítanak, mint a többi párt, vagyis félrevezetik az embereket... egy párt sem érdemel egyetlen szavazatot sem, ha hatalomra kerül valaha a jobbik, ugyanúgy csalódást fog okozni mint a többi, ők is csak emberek...
2014. dec. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
22%

"Pláne egy olyan ember mögött mint Volner!"


Vegre valaki eszrevette...

2014. dec. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
40%
Azt nem szeretem a jobbikban, hogy a fidesz jobb keze, rengeteg ügyben segítik viktorkát...
2014. dec. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!