Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vajon ugyanazt gondolnák a...

Vajon ugyanazt gondolnák a jobbikosok, ha a Jobbik helyett az MSZP, vagy a Fidesz adná be később a pénzügyi kimutatását?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 15:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nem kisfiam, én annak a f.sznak a másik oldalán vagyok, és hozzád hasonszőrűeket szopatok.
2010. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Te mondod nekem, hogy kisfiam? A maximum 16 éveddel? Ne röhögtess. De elmagyarázni persze nem tudod, az előző állításod.
2010. febr. 16. 23:21
 23/30 anonim ***** válasza:
86%

Igen kellemes hangvételben társalogsz. Ami a korkülönbséget illeti, nagy valószínűséggel a 16 év stimmel ... azaz annyival vagyok öregebb nálad kisfiam.

No de térjünk vissza a tárgyra, mert az a szemét és trágya amit itt nyomatsz nem visz előre.

Jobbik késve adta be a kimutatásokat? Igen.

Mire vannak a kimutatások? Hogy elszámoljanak a pártok az államtól kapott milliárdokkal.

Kapott a Jobbik is? Csak Csurka, amikor közösen indultak annakidején.

Volt akkor bármi állami bevételük amivel el kellett volna számolniuk? NEM.

A többi párt hitelesen, könyvelő és könyvvizsgáló által hitelesítetten számol be? NEM, nagyságrendekkel hazudják el.


És most hagy idézzek a világgazdaságból:

"Szinte kizárólag a Jobbik került az Állami Számvevőszék célkeresztjébe, mert hosszú ideig nem hozta nyilvánosságra a párt gazdálkodásáról szóló éves jelentéseket, de ennek a kötelezettségnek pártok sora nem tesz eleget. Ráadásul kérdéses, hogy mennyire hitelesek azok a határidőre elkészített beszámolók, amelyeket az ÁSZ csak formálisan ellenőrizhet"

További kérdésed kisfiam?

2010. febr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
56%
A kerdezo egy hulyegyerek. A valasz pedig: NEM.
2010. febr. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Öregapám észrevehetted, hogy amíg normálisan írtak nekem az emberek, addig én is normálisan írtam. Amilyen a mosdó...Tudod.
2010. febr. 17. 12:26
 26/30 anonim ***** válasza:

"Vajon ugyanazt gondolnák a jobbikosok, ha a Jobbik helyett az MSZP, vagy a Fidesz adná be később a pénzügyi kimutatását?"


Igen, ugyanazt gondolnám.

2010. febr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első választ.
2010. febr. 17. 22:55
 28/30 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék hozzászólni a témához:

A kérdező tényleg hülye. Neked fizetnek azért hogy hülye legyél, vagy magadtól vagy az?

2010. febr. 18. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
44%

Kérdező, a kérdésedre magad is tudod a választ:


- tudjuk, mit gondolnak a rendőrségről (ÁVH, kormányőrség stb.), de ha ők kerülnének hatalomra, politikai rendőrséget és saját milíciát hoznának létre (már létre is hozták, de a jogrendszer egyelőre féken tartja őket)

- tudjuk, mit mondanak a sajtószabadságról (elnyomás van, cenzúra és baloldali médiafölény), de amint kormányra kerülnének, megszüntetnének minden, nekik nem tetsző (nyilván baloldali irányultságú) médiumot

- tudjuk, hogy fel vannak háborodva, amikor Izrael a területét védi palesztin támadók ellen, de kussolnak, amikor a "baráti" irániak a keresztényeket, valamint az ellenzékieket üldözik és kivégzik

- tudjuk, hogy röhögnek, ha egy baloldali esemény nem kap elegendő publicitást, de verik a mellüket, ha az ő rendezvényük nincsen benne a "zsidó médiában", mondván "a kormány elhallgatja a kínos igazságokat"


stb, stb...


A hazaffyaknak tehát a Jobbik részéről minden meg van bocsátva, sőt az a rossz, aki ellenük szólni mer, hiszen ők az "igaz magyar ügyet" képviselik.

2010. febr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
22%

Utolsó:

Kíváncsi lennék arra, hogy mondjuk Szerbiában mit szólnának ahhoz, ha a Szerb Radikális Pártról mondanál hasonló "véleményeket".

2010. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!