Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek van olyan ember...

Szerintetek van olyan ember aki nem arra a pártra szavaz egy választáson, amelynek a kormányzásával ő jobban járna, hanem egy olyanra, amivel az emberek többsége járna jól, de ő maga nem?

Figyelt kérdés

2015. febr. 28. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van, csak az a baj hogy nem nagyon lehet tudni, valojabn mit fognak a partok a hatalmukkal tenylegesen kezdeni...
2015. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt nem ez a lényeg, hanem az, hogy az emberünk miben hisz.

Nekem nagyanyám tök csóró, de elvakult fideszes, mert Orbán Viktor rezsit csökkent és a keresztények vele vannak.


Aztán a nagy gazdagság és jólét közepette nem megy el a közeli boltba, inkább elbuszozik a 30 kilométerre lévő Tesco-ba, mert ott 8 forinttal olcsóbb egy pohár tejföl, de az akciósból is a rosszabb minőségűt veszi, mert úgy még olcsóbb, mint a jobb minőségű.

2015. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs, és nem is kell, hogy legyen ilyen.Ez a lényege demokratikus választásoknak, amit a többség akar, az lesz.Ezért mindenki úgy válasszon, hogy neki legyen jó, ebből fog kialakulni egy kisebb-nagyobb többség, így a többségnek lesz kedvező.
2015. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Pontosítok:nem tudom, hogy van-e, de nem kell, hogy legyen.

2015. febr. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 hollófernyiges ***** válasza:
Persze, hogy van én is ismerek olyan viszonylag jól kereső középvezetőt, aki balra szavaz, pedig a többkulcsos adóval személyesen rosszul járna.
2015. febr. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!