Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Postán elküldhetem a pártomnak...

Postán elküldhetem a pártomnak a kitöltött kopogtató cédulát, vagy csak személyesen lehet?

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 19:12
 1/8 anonim válasza:
100%
Persze, sok képviselőnek induló kéri így, szórólapon is gyakran olvasni, hogy az alábbi címre küldje. Ha ki van töltve és alá van írva, akkor úgyis csak az tudja használni, akit ajánlasz.
2010. febr. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen képviselő az akit nem érdekel hogy ki támogatja? Az ilyen jobb lenne ha más után nézne!
2010. febr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Miért talán mindenkihez elmegy egy-egy cetliért? Ugyanmár.. mondjuk felajálják, hogy el is mennek érte. De nem hinném, hogy ők maguk. Valami csicskát küldenek úgyis.
2010. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem nem célszerű, mert rossz kezekbe is kerülhet(akkor is, ha kitöltöd, lehet, hogy a kukában landol)...ha nem akarod, hogy sokan lássák, tudják, hová, kinek adod, akkor vidd el személyesen egy magánházhoz, ahol hivatalosan gyűjtik, és dobd be a postaládába, vagy egy megbízható barátoddal küld el...
2010. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Lehet hogy elmászok az egyik magánházhoz, de jó lenne ha házhoz jönnének. A múltkori választáskor is vártam hogy jöjjenek és senki nem jött. Régen úgy kellett elhajtani minden pártot, most meg senki nem jön a cetlikért..
2010. febr. 8. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:
El lehet küldeni postán. Az jönnek-e, hát azon múlik, hogy mennyi emberük van összeszedni, és hogy te pont bele esel-e a szórásba, ahova mennek. Nyilván nem járják végig az egész országban az összes címet. Különben régen tényleg többen jöttek.
2010. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Ne ám az MSZP-NEK KÜLDJED
2010. febr. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
eszem ágában sincs az mszp-nek küldeni. Nálunk mindenki a jobbiknak adja. :)
2010. febr. 10. 12:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!