Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek vannak olyanok,...

Szerintetek vannak olyanok, akik megbánták, hogy a Fideszre szavaztak?

Figyelt kérdés
Bár én nem rájuk szavaztam, de valahogy reménykedtem benne, hogy jól fogják csinálni és tanultak a régi hibákból. Arra gondoltam, Orbán van annyira egoista, hogy szeretne bekerülni a történelem könyvekbe, mint egy jótevő, mint mondjuk Mátyás király. Most tényleg nem tudják jól csinálni vajon, mert nem lehet, nem képes rá senki, vagy nem is akarják? Vagy még mindig jól csinálják, csak én nem látom?
2014. okt. 28. 07:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#7 o, te balga birka!


"Ha én a kormányon lennék, és ki szeretnék építeni egy diktatúrát, akkor

1. hoznék egy kommunikációs adót, mert a netezés a mobiladó megkerülése

2. Ha hőbörögnének az emberek, akkor megnyugtatnám őket, hogy nem nektek kell fizetni, majd beleírnám az alkotmányba, hogy ne lehessen ezt átterhelni a fogyasztóra

3. Megígérném minden rendfenntartónak, az így beáramló pénzt nekik adom. Ha így véletlen kitörne egy nagyobb bál, akkor a rendőr úgy üssön a fejedre gumibottal, mintha te ki akarnád venni a havi 30.000 Ft-ját a pénztárcájából.

4. Amikor csődbe megy egy net szolgáltató, felvásárolnám, megcsinálnám non-profitnak, megvárnám míg ennek hatására a többi csődbe menne.

5. Ha már minden netszolgáltató az enyém, minden előfizetés az enyém, akkor végre előttem lenne, ki mit néz a neten, és ha amcsi diktatúrapropagandát, vagy gyűlölködő 444-t, a havi 700-os pluszból lefizetett rendőrökkel rárugatnám az ajtót.

6. Így rendet tartanék a pénzből, a demagógián felnőtt magyar meg örülne, amikor olcsón olvasná a MNO-n, hogy rend van Magyarországon, mielőtt éhenhal vasárnapi ebéd közben."

2014. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sokan már akkor megbánták, amikor behúzták az x-et, de ha egyszer nem volt jobb...

Valahogy úgy voltak ezek a választások, hogy vagy nem mész el szavazni, ami a Fidesznek kedvez, vagy elmész, és szavazol a legkisebb rosszra, ami a... Fidesz.

A legtöbb Fidesz szavazó egyáltalán nem örült neki, hogy a Fideszre szavazott.

2014. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Valahogy úgy voltak ezek a választások, hogy vagy nem mész el szavazni, ami a Fidesznek kedvez, vagy elmész, és szavazol a legkisebb rosszra, ami a... Fidesz."


Ha 1 millió ember nem megy el szavazni, mert nincs érdemes párt, vagy elmegy és a Fideszre szavaz, akkor a Fidesznek a végén ugyanannyi szavazata lesz.

Ez ám az ungarisse matematika. :DDDD

2014. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
De a probléma, hogy a fidesz nem a legkisebb rossz, hanem legjobb esetben is a második legnagyobb.
2014. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!