Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért kell a Jobbikosoknak...

Miért kell a Jobbikosoknak minden politikai kérdést telefirkálni, még azokat is, ahol külön megkérik őket rá, hogy ne tegyék? Miért írogatnak olyan kérdésekhez is hülyeségeket, ahol nem őket kérdezik, hanem más párt (ok) szavazóit?

Figyelt kérdés

Itt azokra az óvodásokra gondolok, akik azonnal lecsapnak az új kérdésekre, és oldalakat firkálnak tele a "Szebb jövőt!"-"Hajrá Jobbik!" mondatokkal, anélkül, hogy bármi értelmeset írnának mellé... Akik miatt semmi értelmesről nem lehet vitázni, mert jönnek, és szétzúzzák az értelmes vitát. Miért nem lehet ezeket kizárni innen? (Természetesen nem az értelmes, indoklásokkal, érvekkel és mocskolódásmentesen írogató kevés kivételre gondolok.)


Fizet nekik valaki ezért, vagy önszorgalomból ilyen sötétek?


2010. jan. 22. 22:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

ha tudnád hány kérdésemhez írtak már be fideszesek mszp-sek ahol kifejtettem ,hogy nem ő rájuk vagyok kíváncsi.


ne csak a dolgok egyik oldalát nézd. mind2 pártban vannak hülye emberek.

2010. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
38%

Igen, sajnos hülyék mindenhol vannak, de ez egyik hülyét sem menti fel:(

Egyébként kedves kérdező mindjárt megkapod, hogy ez a kérdés provokáció, te meg húzz vissza Izraelbe:)

2010. jan. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
én sem kezdtem el zsidózni meg szidni, pedig jobbikos vagyok. első voltam.
2010. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Ajánlom figyelmedbe a következő kérdést, és a válaszokat!


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__615..


Finoman szólva is dühítő!


Különben pedig én momentán Fidesz-szimpatizánsokkal elég ritkán akadok itt össze, sok kérdésben hiányolják is őket! Ha meg tudsz cáfolni, kérlek, linkelj be nekem olyan kérdést, ahol Fidesz-szimpatizánstól hasonló viselkedéssel találkoztál, mint amiről én írtam!


Köszi!

2010. jan. 22. 22:36
 5/21 anonim ***** válasza:
58%

A fideszesek nem teszik a Jobbikot ocsarolo iromanyaik utan hogy kit partolnak.Egyebken meg volt egy kerdesem a jobbikosokhoz{kulon kertem hogy ne vadasszanak le az 'ellenesek"}hogy milyen egyszeru erveket mondanak olyan embereknek akik totalisan el van zarkozva a politikatol.Na,42 valaszbol 2 normalis volt az osszes tobbi kemeny ocsarolas.

Ugyhogy tartsd meg az ilyen ovodas kerdeseket magadnak es addj valaszt sajat magadnak.

2010. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
76%
Igaza van az elsőnek, minden oldalon vannak értelmes, és kevésbé értelmes emberek. A vélemény nyilvánítás jogát nem tagadhatod meg senkitől. Az pedig hogy azt milyen formában közli, már az egyént minősíti.
2010. jan. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
6%
A jobbikosok tahó ösztönlények, ne lepődj meg, ha nem értenek a szép szóból :)
2010. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%

ma 23:02


Nocsak nocsak. Csak nem "jobbikosokra jellemző" általánosítást látok? Hidd el sokkal tahóbb vagy, mint sok az általad tahónak tartott jobbikosok közül :)

2010. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mégegyszer mondom: Kérek szépen LINKET!
2010. jan. 22. 23:19
 10/21 anonim ***** válasza:
31%

Mert egyesek nem tudják megállni,h bombázzák a véleményükkel az embert, akkor sem, ha ezt előtte a kérdező kifejezetten kéri.A vallás kategóriában is sok helyen ki van kötve, h szektások ne válaszoljanak, aztán egy-két hsz. után már megy is a jehovás blabla.


Egyébként nem is lenne problémám a jobbikkal, ha nem szimpatizálna vele ennyi zsidómániás divatnáci.

2010. jan. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!