Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mikor bukik bele Szíjártó...

Mikor bukik bele Szíjártó Péter az ingatlanügyeibe?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 21:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%
Csak a fidesznyikeknek kéne legalább fele annyira kritikusnak lenni orbán apjukkal, mint amennyire Gyurcsánnyal voltak. Ha ez nem megy, akkor ez az ország orbán alatt a mocsárba süllyed.
2014. okt. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
11%

Mástól hallottam a kifejezést, de nagyon odaver:

"Közéleti god mode" :D

2014. okt. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy nézem a kommenteket nem fidesz-esek írtak. Egyébként szerintem minden "mutyit" bűnügyet büntetni kell, mindegy milyen párthoz tartozik az elkövető
2014. okt. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Bár esetemben (a valóban ritka, gyakorlatilag 100%-os pártfüggetlenként) eltaláltad, nem gondolom, hogy ennek pártszimpátia függőnek kéne lennie. Sajnos manapság a pártszimpátia is odáig terjed mint a "neohungarizmus".

Aki rosszat mond az MSZPről, de igaza van, az orbánhívő.

Aki rosszat mond a FIDESZről, de igaza van, az mocskos liberális.

Aki rosszat mond kis hazánkról, megintcsak hiába van igaza, rohadt kommunista/román/a csúf rabszolgatartóink kiszolgálója.

Ha annyit mersz mondani, hogy a határrevízió szép dolog, és örülnél neki, de utópia (mert sajnos az), szintén román/szlovák vagy.


Igazságot nem jelenthetsz ki ma, Magyarországon. Pedig sok fszságot csinál a fidesz, sokat az MSZP, és sok rossz van kis hazánkban. De az emberek túlnyomó többsége fekete-fehérben lát... :-(

2014. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
59%
Észre fogod venni mikor orbánnal és haverjaival együtt fel lesznek lógatva...
2014. okt. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 pz0001 válasza:
25%
A Fideszre csak azert szavaztak ennyien, mert egyszeruen nem volt kire. Gyakorlatilag a bal oldalnak koszonhetik az immaron sorozatos gyozelmet.
2014. okt. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Volt kire! Sőt ezektől bármilyen szedett-vedett társaság jobb lett volna, persze a jobbikot kivéve. Egyszerűen ez az ország ilyen hülye lett! Ezért nem sajnálom a több millió létminimumon vagy az alatt élőt. Tetszettek volna elmenni választani! Mert azt te sem gondolod, hogy ezek az emberek a fideszre szavaztak volna! Csak inkább otthon ültek a se..gükön. Úgy kell nekik!
2014. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
T. 15-ös teljesen igazad van, de azért a 100% pártfüggetlenséget nem hiszem el, mindegy hova tartozol
2014. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

# 19/20 Időpont ma 09:41


Valószínűleg ez a hited csak abból indul ki, hogy másképp értelmezzük a pártfüggetlenséget, mint szót.


Én abban az értelemben értem, hogy egyrészt nem pártra, vagy személyre szavazok hanem tettekre. Helyi polgármesterünk lófszt se csinált 4 évig, most, választások előtt 1 hónappal "megcsinálunk minden közteret" program megy. Nem fogok rá szavazni, mindegy milyen pártnak a tagja.


Valamint nem vagyok elvakult egyik párt felé se.

Pl.:

LMP: Paks 2-t cakkumpakk ellenzik, pedig - sajnos - szükség van rá. Tudom, a németek most igyekeznek minden atomerőművet leépíteni, de egyrészt azok a németek, másrészt más a két ország megújuló energiaforrásának lehetősége. Én egyedül a módszerben látok kivetnivalót, gyakorlatilag egyik napról a másikra eldöntötték...

De pl. támogatnak olyan ügyeket - pl. civil és szolgáltatói szféra erősítése, állat elleni bűncselekmények súlyosabb büntetése -, ami oké, nem az ország legnagyobb gondja, de erről is beszélni kell.


MSZP: Most rájuk mit mondjak? Túlzott privatizáció, túl laza "majd átmegyünk ezen a hídon, ha odaértünk" politika. De korántsem anyagi csődben adta át az országot mint híresztelik. Ha tetszik ha nem, Bajnai visszarángatta annyira a helyzetet amennyire lehetett. És a legrosszabb helyzetben sem volt államcsőd közelben az ország.

Pozitív? Nem sok, ha lenne időm elgondolkodni ezen, biztos találnék (de tényleg). Mire én érdemben követtem a politikát már válságkezelés ment, azt meg nem lehet jól csinálni! A térségben sokkal nagyobbakat is szenvedtek mint mi.

A párt legnagyobb hibája pedig egyértelműen az, hogy MSZP maradt névileg. Egységsugarú kocsmatölteléknek mi sem egyszerűbb mint beadni, hogy MSZP = MSZMP, és akkor azt hiszi nálunk nincsenek "kommunisták"... pedig de. :-)


Jobbik:

Ingyen WiFi-t mindenhova programjukon (jó, leegyszerűsítettem...) mai napig nevetek. Kiépítés és fenntartás is veszettül drága lenne, ennél még egy mókuscsalád megmentése az M0-s autópályáról is fontosabb.

Egyik pozitívuma az, hogy legalább ki meri mondani azt, hogy igenis van cigányprobléma (nem, ez nem "szegényprobléma"). A megoldása rá persze szar, de attól még a többi párt struccpolitikát folytat ez ügyben.


Fidesz:

Negatívnak menjen a retorikájuk. Ez a "Fidesz = Magyarország, Fideszesek = Magyarok" kiáltvány hányingerkeltő. Az állandó, "bezzeg az MSZP mit csinált" szintén. Csak sajnos működik. És ezek még csak a szavaik, konkrét tettek elég egy címszóban: mutyi. Tényleg kell még más? Tényleg?

Pozitívjuk ami hirtelen eszembe jut az az iskolakötelezettség csökkentése. Nem, ettől nem lesz tanulatlan egy nemzet, az a - szándékosan - tönkretett oktatás miatt van. Jelenleg a tankötelezettség miatt rengeteg renitens (és ez még finom szó, működik a trágárságszűrő) diák van az oktatásban, aki nem hagyja normálisan megtartani az órát. Ha nem lenne tankötelezettség ezeket ki lehetne vágni, mint macskát ürülékelni. (Természetesen segélyt meg juttatást nemcsak iskolába járáshoz, de tanulmányi eredményhez kéne kötni. Talán enyhébb lenne a probléma...)


"Röviden" ennyi. Nem ástam bele nagyon a múltba, minden párt mellett tudnék még ilyeneket sorolni, ha lenne rá időm, de úgy is érzem ennyi bőven elég ;-)

2014. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 waltari válasza:
So-Ha
2014. okt. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!