Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miert szavaztal fideszre?

Miert szavaztal fideszre?

Figyelt kérdés
Konyorgom ertelmes egyenek irjanak csak.Ne szologassunk be ha egy mod van ra.Ha esetleg valaki el tudna mondani gazdasagilag, tarsadalmilag nagyon ertekelnem.Azt tudjuk hogy a Jobbik veszett az mszp meg csalo
2014. ápr. 10. 23:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
Azért, hogy nehogy az a sötét gazdasági korszak következzen be mint 2010 előtt.
2014. ápr. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Én semmivel sem jártam jobban,csak a rezsivel, hiszen nagyon úgy jött le, hogy ők azokat támogatják, akiknek már elege van pénzük, tehát nincsenek sürgősen rászorulva, de mégis rájuk szavaztam, mert szerintem jó irányba mennek a dolgok!
2014. ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2014. ápr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A ház amiben lakom nem tulajdonom. Csak haszonélvezője vagyok A tulajdonos kérte engedélyemet,hogy kölcsönt vehessen fel rá. Megadtam aláírtam. SEM Ő SEM ÉN nem tudtuk akkor,hogy ez mire fordulhat. Afelvett 5M-ből normális törlesztés mellett 6M lett,a tölesztő rész megduplázdott. A kormány elérte érdekünkben hogy a felvett összeget egy összegben visszafizethesse aki tudja. Ez nagy segítség volt. De Isten segítsége nélkül még ez is kevés lett volna. Nehezen bár de el tudtuk adni azt a földet 5Mér amit már évek óta úgysem tudtuk művelni Testvérem meg felmondta a biztositását,így lett meg ahiányzó rész Istennek legyen hála,a kormánynak pedig köszönet,így történt,hogy egy élet munkája után most nem kerültem utcára.

Ezen írásom után olvashatsz majd minket elmarasztaló,gonosz megjegyzéseket. - Tapasztalatból mondom.- Még a mai világban is vannak emberek akiknél a hála nem üres szó. Rajtam és rajtunk segítettek.Akkor most inkáb szavaztam volna helyettük azokra akiktől felfordul a gyomrom ha csak hallok róluk.

Vajon mi lenne rólam a véleményed... és Istené??

2014. ápr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Ne haragudj hogy neven nevezlek, Miklos de a kommentet neked szanom.Halas vagyok kommenteder.Ugyan jobbik szimpatizans vagyok, szemmel lathatoan javult a helyzet osszefogoan.Megrettent a helyzet, hogy a fedesz gyulolo tabor novekszik es ezzel parhuzamosan Mszp ismet erosodik.Nyilvan nem is lehet oket egy lapon emliteni.Megertem az emberek felelmet es tartozkodasat a Jobbiktol.Nem is szandekom reklamozni oket, kerdesem nem is arrol szolt, hogy fevazoljuk melyik part lenne hatekonyabb.Sok szerencset!!
2014. ápr. 14. 03:04
 16/17 anonim ***** válasza:

mert még nincs elég fölösleges stadionunk, ellenben túl sok a tornaterem az iskolákban az alapvető testnevelésórák megtartásához...ja és persze mert még mindig van külföldi befektető aki nem vándorolt ki...vissza a kommunizmusba, szövetkezzünk az oroszokkal, ki az EU-ból...

Hülye aki a fideszre szavaz, de főleg vak

2014. máj. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ugye most tükörbe néztél?!
2014. máj. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!