Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kérlek írtok nekem egy kisebb...

Kérlek írtok nekem egy kisebb fogalmazást Áder Jánosról?

Figyelt kérdés
Félévi dolgozathoz kellene de wikipédián vagy 1000 oldal ír róla és nincs annyi időm hogy azt mind átolvassam :// lécci segítsetek! előre is köszi: *
2014. jan. 2. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
??? Nekünk legyen annyi időnk, amire te lusta vagy? Miért?
2014. jan. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most te azt várod, hogy valaki helyetted megírja a fogalmazást??

Szerintem olvasd el, és 1 oldalnyit te is össze tudsz rakni.

2014. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a felét már összeszedtem de nem tudom hogy mit írjak még bele -.- életút/család stb. ezek már meg vannak de már nem tudok mást -.-
2014. jan. 2. 14:28
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor most írhatsz az iskoláiról, tanulmányairól, munkásságáról, hogy került a parlamentbe, hogy lett köztársasági elnök.

Esetleg írhatsz pár mondatot arról is, hogy a politikus kollégái milyen véleménnyel vannak róla.

2014. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En szivesen megirom helyetted ha mar lusta vagy, de akkor garantaltan megbuktatnak, ha fityisz-hivo a tanarod akkor meg az iskolabol is kitiltanak.
2014. jan. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!