Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok, mit gondoltok a...

Jobbikosok, mit gondoltok a Magyar Hajnalról?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit primitív. Közel sem látják a valódi ellenséget. Akik kizsákmányolnak és eladnak. Mára a volt komcsik libsik lettek és "demokraták". Változnak az idők de ők valami nagyon primitív dumát tolnak. A lényeg abban lenne hogy önállóan megálljunk a lábunkon. Ez nem azon fog múlni hogy ki milyen bőrszínű stb. Elég szánalmas.
2013. nov. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én még csak hallottam róluk, de a leírtak alapján valóban primitívek, szerintem arra megy ki az egész, hogy szavazókat vegyenek el a Jobbiktól, de akkor legalább a jobbikos szavazók közt is kevesebb lesz a primitív ember
2013. nov. 30. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is erről van szó. Am aki végignéz 20-21. századon hogy ki mikor mit csinált az láthatja a körvonalakat. Ennek a pártnak csak primitív szakmunkások dőlnek be. Csak arra van hogy gyengítse a Jobbikot.
2013. nov. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olyanok mint Slotáék
2013. nov. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ez a párt egy megélhetési párt! azért jött létre, hogy az államtól pénzeket szerezzen, annak érdkeében hogy pár ember jól éljen! ez a párt egy nagyon gonosz kommunista banda!
2013. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PHP de kóder! ***** válasza:

én még csak hallottam róluk, de a leírtak alapján valóban primitívek, szerintem arra megy ki az egész, hogy szavazókat vegyenek el a Jobbiktól, de akkor legalább a jobbikos szavazók közt is kevesebb lesz a primitív ember


A jobbik csak primitiv (nem)emberekbol all.

2013. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
na és ezt miből gondolod?
2013. dec. 2. 10:55
 8/9 anonim ***** válasza:
egy szarkavaró kamupárt
2013. dec. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sose hallottam, mi ez egyáltalán és mi köze a Jobbikhoz?

Na mindjárt utána is keresek miről van szó mert úgy tűnik nagyon lemaradtam mióta igyekszem nem foglalkozni politikával mert csak felidegesít. :-P

2013. dec. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!