Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hol lehet Orbán Viktoros WC...

Hol lehet Orbán Viktoros WC papírt venni?

Figyelt kérdés
Az osztályba kihúztuk egymás nevét, hogy ki kinek vegyen ajándékot, és amikor mindenki elmondta, hogy mit szeretne karácsonyra, akit én húztam Orbán Viktoros WC papírt kért. Hol lehet ilyet beszerezni? És mennyibe kerül? Kihozzák 2 hét alatt ha megrendelem?

2013. nov. 28. 16:42
 1/7 pls egy választ válasza:
itt vannak ilyen figurás wc papírok [link]
2013. nov. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

:D ezen jót röhögtem! :D


Szerintem ha van egy kis kézügyességed, megcsinálhatod magad is. Krumpliból csinálj orbánfejű nyomdát, és nyomdázz végig egy üres wc papírtekercset.

2013. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

WC-papírról nem tudok, de lábtörlőt árulnak politikusok arcképeivel. A legtöbb az Orbánt és Gyurcsányt ábrázolókból fogyott.

Szlovákok is kaptak a példát, ők már nagyüzemben gyártják a Fico-sakat.

2013. nov. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Hogy csináljak olyan nyomdát? Hogy fel lehessen ismerni az alakzatot? Ne csak egy paca legyen :/ ha valaki csinált mér ilyesmit, légyszi küldjön képet :) köszi
2013. nov. 28. 22:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem csináltam, de ha nagyon kéne és nem árulnak, akkor nyomdázva gyártanék.


Először is kellene egy fotó Orbánról, amin jól látszanak a tipikus vonásai. És hát a fotót kellene valami szerkesztőprogrammal úgy leegyszerűsíteni, hogy csak egy fekete-fehér néhány vonásszerű valamiből álló kép maradjon. A fejforma, meg tényleg a legjellemzőbb vonásai. Ezt én nem tudnám magam megcsinálni, mert nem értek a fotószerkesztéshez, de mások nagyon, szóval segítség kellene...

Ha megvan a stilizált Orbán-fej, akkor kinyomtatnám úgy kb. 6*8 centis nagyságban.

Majd keresnék egy bazinagy krumplit, félbevágnám, de ügyesen, hogy teljesen egyenletes legyen a vágás.

És miután megszárítgattam kissé a krumplit, átmásolnám a képet a krumplira. Majd éles hegyes késsel kivágnám a felesleges részeket, hogy nyomda legyen belőle...

Utána tintás párnába mártva végignyomdáznám a guriga wcpapírt.

2013. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. nov. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Joe Makepeace ***** válasza:
2013. nov. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!