Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mér van az hogy Szinte az...

Mér van az hogy Szinte az összes párt a politikában csak a pénzre megy meg a Hatalomra?

Figyelt kérdés

Mert a pénz sóvárgás utáni vágy jelenleg erősebb némelyig mint a Hazafiság és az összetartás.

A jobbikot is ki kiáltják Rasszistának pedig amilyen a Jobbik Nemzet közi politikája az lenne szerintem az alap mindegyik pártnak, nem tudom mért lenne rasszista pedig koncentrálciós táborokat sem akar és faji üldöztetést.

Hietetlen ki akarják írtani a magyar fajt nem elég szét cseszték, elvették a 2/3 magyarországnak a földjeinket elvették, élősködő ingyen élő tudatlan korcsokat telepítettek be, sőt még azt is akarják hogy Magyarország saját akaratából mondjon le függetlenségéről és legyen egy gyarmat az E.U-ban.

Minden erővel próbálnak minket ki írtani és még a magyarra mondják hogy Rasszista...

Persze mi vagyunk még a rasszisták!

Nem tudom hogy vagytok vele de én egyszerűen nem tudom elfogadni azt hogy szószerint ingyen élő semmire kelő Vandál emberek akik gyorsabban szaparodnak mint a rák ráadásul vissza élnek mindennel amivel csak tudnak EZ már Tűrhetetlen!

Én még a Trianon-ba sem nyugszom bele nem hogy még elfogadni őket akiket "Magyarnak" mondanak pedig semmi közük a magyarokhoz és meg sem érdemlik azt a szót hogy egyátalán magyarnak lehessen szólítani mert nem tudja még kiérdemelni sem.

Elegem van abból hogy azt mondják hogy Magyarországon faji megkülönböztetés nincsen és közben minden hogyan kiszolgálják a "kisebség" érdekeit.

Én nem tudom egyszerüen ezt a helyzetett elfogadni ahol szinte Magyarországon a magyart büntetik mert magyar!

Egy olyan világot képzelek el A magyar büszke lehet arra hogy magyar és Magyarország önállóan képes eltartania magát az eredeti határokkal és bányáival ahol egy jelentős hatalom Magyarország!

Ha indulna 1 olyan párt ami ezt az ügyet szolgálná együtt

értenétek vele,szavaznátok rá?

Addig is Szebb Jövőt minden Magyar Honfitársamnak!



2013. jún. 20. 21:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A politikusok mind ilyenek: a saját hasznukat és a kisgazdijuk hasznát lesik (nagytőkés hatalmi elit), egyik kutya másik eb. Ha a szavazástól bármi megváltozna, azonnal betiltanák...
2013. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Magyarország jelentős hatalom? Hát egy tetves befektetőt se tudunk idehozni, hogy akarod a világot meghódítani? Az eredeti határokat meg azért veszítettük el, mert egy olyan uralkodó meggyilkolásáért üzentünk hadat, aki soha ki nem állhatta a magyarokat, ennyi erővel John Lennon meggyilkolásáért is indíthattunk volna háborút, az se lett volna értelmetlenebb... meséljek még ilyen és ehhez hasonló agyrémeket a történelemből? Mert lehetne... Talán azért tartunk itt, mert hülyék vagyunk mint a segg... és a segg 3 g-vel... Nézd meg mit művel a mostani kormány... hát ezt a tetves kizsákmányoló 300 embert nem bírjuk kizavarni az országból és te akarsz világhatalom lenni? Na ne röhögtess már...

Az EU-hoz pedig azért kellett csatlakozni, amiért a kiegyezés is volt 1867-ben... SE IPARUNK, SE GAZDASÁGUNK, SE TERMÉSZETI KINCSEINK... Szécsényi is feltette a kérdést, én is felteszem neked... EU nélkül mihez akarsz kezdeni. Mert nagy megváltónk Orbán is gyarmatozik az EU-ra állandóan, de azt még az ő szájából se hallottam soha, hogy nem kell a gyarmatosítók pénze... vagy az kellene neked is? Hah...

2013. jún. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Tisztelt Utolsó Válaszoló!

Azt kérdezted hogy Magyarország jelentős nagyhatalom lenne-e meg az hogy én akarom meg hódítani a világot.Nem egyáltalán nem erről van itt szó.Szinte annyi köztem és közted a különbség hogy bennem van még Remény de amint látom belőled már az is fogyott.Igen az EU-hoz is azért csatlakoztunk hogy jobb legyen nekünk mert Nem volt Szinte Semmink!De sajnos rá kell jönnünk hogy az EU majdnem ugyan olyan mint a Szovjetunió volt ugyan olyan kizsákmányoló Nincsen se Cukor gyárunk se semmink szinte nem tudom hogy mennyire olvasod a neten a Hireket de a mostani korrupt kormány és barátjai az Új föld törvénnyel Előidézik a II-Trianont.Amiért beléptünk az EU-ba az a érdek már rég eltűnt Lehet hogy papíron több pénzt kapunk vissza tőlük de ha össze számolnánk hogy amennyi Rosszat és Káoszt okoztak munka nélküliséget Magyarországnak, én azt mondom hogy Nem éri meg.Már csak Magyarországot az köti össze az EU-val hogy egyedül elveszne a jelenlegi helyzetével.mert ahogyan tökéletesen le írtad: "SE IPARUNK, SE GAZDASÁGUNK, SE TERMÉSZETI KINCSEINK"

2013. jún. 21. 21:35
 14/15 anonim válasza:

Először is a magyarnak le kéne vetkőzni a túlzott nagy arcát és rá kellene ébrednie, hogy nem tőlünk függ a világ! Kik vagyunk egyáltalán mi?? Mert a kérdező meg a Jobbik is csak ugatja miénk a föld a terület és elvették tőlünk... Nah igen ám de lehet én fogok rosszul emlékezni de mintha annak idején a magyarok pusztították végig 2szeris europát egyszer a hunok utána meg a feketesereg. Jah persze ez nem gond mert ezeket mi csináltuk!! Az sem volt gond, hogy másoktól vettük el a területeket ugye? Persze ez sem gond mert mi tettük! Akkoriban hány 10.000embert telepítettek be az akkori "magyarok" erre a területre?? Arról miért nem beszél senki?? Arról miért nem beszél senki, hogy azért vagyunk ilyen kisebbségis ország mert az egész magyarság egy turmix nép???! Nincs is olyan hogy magyar mert csak csupa betelepített nép vagyunk! Akkor vágtak nekünk vissza amikor tudtak és a trianonnal meg teljesen felesleges foglalkozni mert már lassan 100éve volt elkéne felejteni... Az unió több jót tett nekünk mint amennyi rosszat kommunikálnak... Magyarországon nem azért drágább minden mert nincsenek gyáraink vagy bármi egyéb! HANEM azért mert nálunk a világon a legmagasabb az ÁFA, ADÓ és sorolhatnám! Nálunk még a paraszt is élősködni próbál a népen és rohadtul nem tetszik neki amikor a NÉP meg leszarja! Miért van az, hogy Magyarországon a termelőtől megvesz valami a multi mondjuk 80Ftéért és eladná 200Ftért helyette a termelő kimegy a piacra és maga próbálja meg eladni 200ért! Ez nem egy tetves dolog??? 2,5 szeres haszonra próbál szert tenni arról nem is beszélek, hogy a piacokon elvétve adóznak a kedves termelők és 10anyni embernek adnak munkát mint a multik mondjuk...!!! Ezen is elkéne gondolkozni mikor jönnek a nagy dumák, hogy a magyar nem vesz magyar terméket! Persze, hogy nem vesz mert 2szer annyiba kerül, mint amennyi a reális ára!!! A kormány is ahelyett hogy a világ legmagasabb adókúlcsával dicsekedhetne... követné számos eus ország adópolitikáját vagyis az élelmiszerek 5-7%áfaval kerülnének eladásra aztán máris több fogyna mindenből... Bár akkor is azért érdekelne miért kerül minden 2szer annyiba ami magyar mint ami nem az! Engemet baromira nem érdekel az hogy trikolor színű csomagolása legyen ha megfizethetetlen az ára!

A másik dolog pedig az Unió magában hordozza, hogy bizonyos szabadságjogokat el kell felejteni ha ahhoz a csoporthoz tartozunk. Ez ellen nem igazán értem miért ágálunk! Ha az ember nyitott szemmel járna az országban látná, hogy mást sem lehet látni, hogy ilyen eus támogatás olyan eus támogatásból épült... Akkor miről beszélünk, hogy nekünk ebből nincs haszon??! Undorodom a jelenlegi vezetőségtől és az egész parlamentöl mert szégyen amit csinálnak 1töl 1ig!!!

2013. jún. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Tisztelt Válaszoló!

Amint látom neked hiába is beszélnék mert olyan mint ha a falnak beszélnék. Annyit Ajánlok neked Kérdező hogy olvas vissza az elhangzott kérdéseket és válaszokat + amit kérdeztem és leírtam alá.

Azzal az 1 mondattal egyet értek hogy:"Undorodom a jelenlegi vezetőségtől és (szinte) az egész parlamentöl mert szégyen amit csinálnak 1töl 1ig!!!"

Nézd meg olvasd El Mélyen Tisztelt Kérdező hogy a Drága Parlamenti Politikusok hogyan vélekednek a mostani Föld törvényről, és ki áll ki azért hogy ne jöjjön el a II.Trianon!

ui:Te most velünk vagy, vagy ellenünk Döntsd el mert nem Mindegy.

Mert ha velünk vagy akkor a magyarok érdekeit képviseld és ne próbáld meg lejáratni őket. *HA* meg ellenünk vagy, a magyar érdekek ellen te haza áruló akkor meg kotrodj innen!

2013. jún. 22. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!