Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mér van az hogy Szinte az...

Mér van az hogy Szinte az összes párt a politikában csak a pénzre megy meg a Hatalomra?

Figyelt kérdés

Mert a pénz sóvárgás utáni vágy jelenleg erősebb némelyig mint a Hazafiság és az összetartás.

A jobbikot is ki kiáltják Rasszistának pedig amilyen a Jobbik Nemzet közi politikája az lenne szerintem az alap mindegyik pártnak, nem tudom mért lenne rasszista pedig koncentrálciós táborokat sem akar és faji üldöztetést.

Hietetlen ki akarják írtani a magyar fajt nem elég szét cseszték, elvették a 2/3 magyarországnak a földjeinket elvették, élősködő ingyen élő tudatlan korcsokat telepítettek be, sőt még azt is akarják hogy Magyarország saját akaratából mondjon le függetlenségéről és legyen egy gyarmat az E.U-ban.

Minden erővel próbálnak minket ki írtani és még a magyarra mondják hogy Rasszista...

Persze mi vagyunk még a rasszisták!

Nem tudom hogy vagytok vele de én egyszerűen nem tudom elfogadni azt hogy szószerint ingyen élő semmire kelő Vandál emberek akik gyorsabban szaparodnak mint a rák ráadásul vissza élnek mindennel amivel csak tudnak EZ már Tűrhetetlen!

Én még a Trianon-ba sem nyugszom bele nem hogy még elfogadni őket akiket "Magyarnak" mondanak pedig semmi közük a magyarokhoz és meg sem érdemlik azt a szót hogy egyátalán magyarnak lehessen szólítani mert nem tudja még kiérdemelni sem.

Elegem van abból hogy azt mondják hogy Magyarországon faji megkülönböztetés nincsen és közben minden hogyan kiszolgálják a "kisebség" érdekeit.

Én nem tudom egyszerüen ezt a helyzetett elfogadni ahol szinte Magyarországon a magyart büntetik mert magyar!

Egy olyan világot képzelek el A magyar büszke lehet arra hogy magyar és Magyarország önállóan képes eltartania magát az eredeti határokkal és bányáival ahol egy jelentős hatalom Magyarország!

Ha indulna 1 olyan párt ami ezt az ügyet szolgálná együtt

értenétek vele,szavaznátok rá?

Addig is Szebb Jövőt minden Magyar Honfitársamnak!



2013. jún. 20. 21:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Első megjegyzésem: Túl hosszú a leírásod... Ne haragudj de egy kérdés legyen már velős.

Második megjegyzés: Miért mennek a pénzre? Te mire mennél? Én őszintén megmondom hülyére tömném a zsebeimet, igaz mellett dolgoznék is becsületesen, de ami mozdítható és Forintból van az bankszámlámon kötne ki. Ez Magyarország ami közös az az enyém is. A politikusainkkal max az a baj, hogy régóta hatalmon vannak és már unnak rejtőzködve lopni. Én kulturáltan csinálnám, szavazzatok rám. :D


Ha indulna ilyen párt az emberek nem szavaznának rá... Tudod miért? Mert a többi párt orrba szájba támadná hisz tőlük venné el az aranytojást tojó tyúkot.

2013. jún. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Őszintén, elmúltál már 10 éves? A mondataidnak sokszor nincs értelme, tele van az iromány nyelvtani és stilisztikai hibákkal.


De mivel ezeknek a marhaságoknak a nagy részét már ezerszer hallottam, és nyilván annyira vagy nyitott bármiféle meggyőzésre mint egy állólámpa, csak egy dologra kérdeznék rá: pontosan mire utal a "élősködő ingyen élő tudatlan korcsokat telepítettek be" rész? Milyen "élősködő" népcsoportot telepítettek be az országba és mikor?

2013. jún. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mert hitetlenek ! Ha nem hisznek Istenben akkor lopás, csalás van.
2013. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A pénz miatt van.
2013. jún. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Tisztelt 1. Válaszoló te ugyan olyan semmire kellő lopós görény lennél így hát neked nincs helyed köztünk.Tisztelt 2. Válaszoló azt kérdezted hogy kire utalok ezzel: "élősködő ingyen élő tudatlan korcsokat telepítettek be"

Hát ha nem tudod akkor elég nagy szégyenbe lehetsz, látszik hogy te sem tartozó közénk!

Tisztelt 3.Válaszoló de hisznek istenben de az Ő istenük "az mondta hogy ők bármit megtehetnek hisz ők a Isteni faj ki uralkodik minden más faj felett!"

Tisztelt 4. Válaszoló Tökéletesen rá láttál a lényegre Igen minden a Pénz körül forog de az nem mindegy hogy kinek a kezébe kerül De sajnos mostanában a sok pénz a "Jó emberek" kezébe jut még akkor is ha azt másnak kellene meg kapnia aki jobban rá szorulna :(

2013. jún. 21. 00:56
 6/15 anonim ***** válasza:

Előbb tanulj meg helyesen írni kérdező, aztán tanulj meg egy kicsikét gondolkodni és figyeld a környezetedet, a körülötted lévő dolgokat, az embereket, a kapcsolataikat, az egész világot és szépen rájössz, hogy mi miért van.


A környezetedben ki a legnépszerűbb? Az, akinek sok pénze van, jó szövege, jó nője, jó autója és jellemileg egy gátlástalan féreg szintjén van, mert az emberek azt tisztelik, aki vagány, egoista, kemény, csak magára gondol és nem fél kiállni magáért, a saját igazáért.


Innen meg már önmagából következik az, ami jelenleg a magyar politikában megy.

2013. jún. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Lopós görény lennék igen. Tudod kiállnék én a magyarokért de amíg a pártszimpátiámat a hozzád hasonló elborult agyúak miatt kiröhögik megválogatom ki mellett állnék ki. Ha csak megemlítem, hogy én Jobbik szavazó vagyok, azt kapom a képembe, hogy a Jobbik szimpatizánsai agyhalott zombik.

ha egy pillantást vetünk a roppant logikusan felépített kérdésedre akkor egyet kell értenem ezzel a kritikával.


Nincs helyem köztetek? Nem te fogod eldönteni drága. De ha majd a tojáshéj lepattan a fenekedről rájössz, hogy a becsületesség és a gerincesség nagyon szép ideák, csak ha kitartasz ezek mellett felkopik az állad. Kivéve ha nem vagy különösen tehetséges ember... De nem vagy.


Igazából leírtam Neked, hogy a zsebeim megtömése mellett becsületesen dolgoznék, csak persze közben 4 év alatt elérném, hogy soha többé ne kelljen egy fűszálat se megemelnem pénzért...

Azt hiszed a Jobbikos képviselők nem szednék meg magukat? Ó de naiv vagy, a politika mércéje nem az, hogy ki mennyit lop, hanem ki mennyit dolgozik is mellette. A Fidesz is ugyanúgy tömi a zsebét mint a korábban megbukott MSZP csak ők látványosan dolgoznak is mellette.

A 3. válaszoló írásának köze nincs a zsidósághoz. és itt megint visszautalnék az elborult agyhalottakra... Miért kell ebből zsidó kérdést csinálnod? Szánalmas, hogy a Jobbik szavait használod... lejáratod a pártot. Gratulálok... A normális szimpatizánsok meg hallgathatnak a fajtád miatt.

2013. jún. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tisztelt utolsó válaszoló!

1.Szerintem te félre értettél, én azt mondtam hogy ha te lennél a hatalmon és ugyan azt csinálnád mint a Mostani nagy része a politikusoknak akkor nem lenne helyed köztünk.

2. Én egy szóval sem írtam le azt hogy a Jobbik nem lopná a pénzt, én azt írtam hogy a "Nemzet közi politikája" Példa értékű a többi párt számára mert legalább látszólag védik a magyar jogot és a magyarokat.

3.Ki Beszél most a Jobbikról? Inkább Olvasd el amit leírtam a kérdés alá.

4.Milyen Zsidó kérdés? Én egy szóval sem utaltam a Zsidókra! Különben is a zsidó kérdés az már megint más kérdés ami nem ehez a témához tartozik.

Mért lennék Elborult agyhalott? Talán azért mert nekem a Normálisan nézem a világot hogy azt szeretném hogy Magyarország őnáló független ország legyen!

2013. jún. 21. 11:36
 9/15 anonim ***** válasza:

Az emberek nem ilyennek, vagy olyannak születnek, legfeljebb hajlamaik vannak. Ilyennek, vagy olyannak nevelkednek. Otthon, az iskolában, a szűkebb környezetükben.

Ma olyan a környezet, hogy az emberek jó része úgy véli - minden megoldható pénzzel. Nem oldható meg. Szerelem nem vásárolható, csak kéjnő. Egészség nem vásárolható, csak megtartható - esetleg. Boldogság sem vásárolható. És még sok más sem, ami lehet szegényebbnek, és nincs gazdagabbak. De a nyomorgás korában ezek másodlagossá válnak, ettől lesz a pénz elsődleges.

Ilyen szemlélet mellett természetes, hogy valaki a pénzre hajt, de nem normális. Az okos politikus egyébként nem a pénzre hajt, hanem a hatalomra. Mégpedig abból a célból, hogy ő irányítson nagyobb csoportokat, mert úgy képzeli, ezt ő tudja a legjobban. Csak azt is tudja, hogy a hatalom megszerzése és megtartása olyan technikákkal lehetséges csak, amihez nagyon sok pénz kell. Hogy jól éljen, az azért kevéssé lényeges, mert a jó élethez sokkal kevesebb pénz is elég, mint a hatalom megszerzéséhez, pláne megtartásához.

A politikus nem tetszőlegesen cselekszik. Amikor bizonyos helyzetbe kerül (amelyet esetleg részben ő teremtett meg), akkor már a helyzet adta szabályok szerint kell viselkednie, különben alulmarad. Például ma nálunk hiába tudja pontosan egy politikus, mi kell a társadalom felemelkedéséhez, az ország gazdagodásához, azt nem mondhatja választási célként, mert részben körberöhögik, részben hülyének nézik, részben lejáratják. Hazudik tehát, olyasmit, amiről úgy véli, elhiszik. Aki jobban ki tudja találni, az nyer. És ennek semmi köze egy esetleges "jó" kormány cselekedeteihez.

2013. jún. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az előző második bekezdéséhez: van még a buta és mohó politikus, ő valóban csak a pénzre hajt. Belőle lesz a politikai másod-harmadvonal, aki a piszkos munkát végzi, gátlás nincs, és kevés pénzt is összegrundol. De hol van az ő pénze az első vonalbeli okos (de ettől még akár gonosz) politikus lehetőségeitől...
2013. jún. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!