Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik hogy lépne fel az...

A Jobbik hogy lépne fel az erkölcsi válság ellen?

Figyelt kérdés
Beszüntetnék az RTL klubot és a TV2-t,ezt tudom.Egyebet is tennének az ügy érdekében?

2013. máj. 21. 22:04
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
42%
Fel kellene vennie mindenkinek az iszlámot.....
2013. máj. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
39%
Renddel és fegyelemmel.
2013. máj. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 rémuralom ***** válasza:

"Hát a drogok ellen is felléphetnének."


Fel is lépnek, a maguk szűklátókörű módszereivel. Most nem a Jobbikról beszélek, hanem kb. az összes pártról (egyetlen parlamenti vagy jövőre parlamentbe készülő pártról sem tudok, amely lazítaná a drogszabályozást). Úgy, ahogy leírtam: azt hiszik, hogy ha törvény tiltja, akkor az állampógár majd szépen illedelmesen betartja a törvényt. Hát a francokat. És azt hiszik, hogy ha majd legális lesz, akkor az egész ország drogozni fog. Hát a francokat. A cigaretta legális, mégsem cigizik mindenki. Az alkohol legális, mégsem csapja szét magát mindenki minden hétvégén. A marihuána és a keményebb drogok pedig nem legálisak, és mégis rengetegen használják. A maffia meg köszöni szépen a piacot, nagyon szépen kaszálnak rajta.

2013. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Szerintem lenne törvény arra, hogy mindenféle szemetet nem lehet tv-ben mutogatni, tehát pl hoznának egy törvényt arra, hogy a "bűn felmagasztalása is bűn". Nem lehetnének olyan műsorok, amik bűnözőket menőnek vagy divatosnak állítanak be, kurv@kat helyeznek pozitív karakterként főszerepbe, pláne nem fő műsoridőben, mikor a 14 éves kislányok is ezt a szemetet nézhetik. Ilyesmik. Tehát elsősorban a deviancia népszerűsítését állítanák meg, esetleg utána támogatnának olyan műsorokat amik hasonlóan népszerűek a fiatalság körében csak éppen erkölcsösebb szereplőkkel, tehát nem 20x elvált meg ilyen "megcsalom atillát mikivel, aztán kiderül akkor miki csaja leszek, aztán megcsalom mikit atillával" kaliberű szutyok megy majd.


Ilyen törvényeket már régen meg kellett volna hozni.

2013. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
A cigi legális, és az ország 35%-a dohányzik is, ezt nem kéne a drogokkal eljátszani.
2013. máj. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem egyszerűbb lenne a halálbüntetés minden köcsögnek amelyiknk a vérében egyértelműen kimutathato, hogy drogozott (füves cigi még megbocsájtható, de a keményebb cuccok nem).

Pár éve iskola mögött találtam egy tűt, az előtt meg szintén egy JÁTSZÓTÉREN hallottam, h öcsém 8 éves haverja talált egyet, mész szerencse, h a tanárok elvették és kidobták. Ezek nem emberek, le van szvrva, hogy a saját életét elcseszi, meg az is, hogy miért, golyót nekik azt jólvan.

2013. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
90%

14 akor nagyon szarok lenének a müsorok.

16 Te normális vagy ?


Akik szerint az tv2 és a rtl en menek szar müsprok azok nézeék meg az echo tv na azon megy szar és minden féle hatástalan szar csoda tévőként beálitása naa az a veszélyes.

Akinek nem tetszik az rtl klun ajánlom a tv elején esetleg oldalán találhato CH + és - gombokat el lehet velük kapcsolni

2013. máj. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
70%
A Jobbik nem a megoldás, hanem a tünet. A szélsőségek erősödése mindig a válság jele.
2013. máj. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, a szavazótábora semmivel nem erkölcsösebb mint a többi párté. Na jó szóban igen mert hát mégse ők a kormánypárt, meg konzervatívnak vizionálják magukat vagy mi.


Semmi különbség sincs egy Kárpátia koncert között. Volt balszerencsém mindkettőhöz (az utóbbihoz többször is) és mindkettőn térdig gázoltam a kokainban meg a kannásborban meg az egyéb díjzáner drogokban. Hogy a tehetségtelen vernyákoló egyedül vagy kórusban, esetleg kísérettel nyomja az általa megírt szöveget az erkölcsiség szempontjából teljesen irreleváns.


Azért hoztam ezt fel mielőtt az egyik lángelme megkérdezi , mert a Jobbik a fiatalok és a jövő pártjaként hirdeti magát. Ezért célszerű a szavazótáboráról megítélni ezesetben a pártot, mert annak az ilyen kérdésekben nem engedheti meg azt a luxust, hogy leszarja a szavazói véleményét.


A Jobbik addig mutatja az erkölcsök védelmezőjének mutatni magát amíg kormányra kerül. Után felvásárol vagy einstandol néhány kereskedelmi csatornát az élére a haverokat ülteti és belenyom két órányi pártmaszlagot naponta. Kész csak ezzel a Jobbik holdudvarán kívül senkinek nem lesz semmilyen értelemben sem jobb.

2013. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Ozmium42 ***** válasza:

Lényegében: betiltaná a meleg-felvonulást, bevezetné a kötelező hittan vagy erkölcstan oktatást, és TALÁN kezdene valamit a kereskedelmi csatornákkal is, hogy valamelyest színvonalasabb műsoraik legyenek.


Viszont népnevelési program végrehajtására alkalmatlan a párt, mint az összes többi is, a demokratikus berendezkedésből adódóan. Nem hiába nyomatékosította Jézus is úgy a tanításait, hogy "nem ti választottatok engem, hanem én választottalak titeket".

2013. máj. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!