Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért lesz valaki jobboldali...

Miért lesz valaki jobboldali vagy baloldali?

Figyelt kérdés
Engem nem igazán vonz egyik oldal sem, inkább liberális vagyok és azért tettem fel ezt a kérdést, hogy esetleg változtassak a politikai nézeteimen.

2013. máj. 15. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
A legtöbb ember, ebbe beleszületik. Inkább a család, baráti kör, társaság adja meg azt az alaphangot, hogy most melyik pártra érdemes szavazni. Az emberek alapvetően apolitikusok, vagyis nem értékrend alapján szavaznak, hanem mint ahogy a fociban, szurkolnak a saját csapatuknak. Ennyi. Sajnos.
2013. máj. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert az emberek gonolkodás nélkul veszik be amit a pártjuk mond. És ezmiat mindenáron kitartanak mellete.
2013. máj. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy meg kellene változnod. Mindenki saját belátása szerint dönt, persze a család és környezet döntőben meghatározó ebben a dologban. Magyarországon nincs igazi baloldal sem igazi jobboldal sajnos. Én így az európai normák szerint vallom magam, szociálisan baloldalinak, de gazdaságilag jobboldalinak. Ez mondjuk egy szocdem pártnak felelne meg.
2013. máj. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!