Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz a saját vagy az...

A Fidesz a saját vagy az állam pénzét költi a mindenféle kommunikálásukra? (levelezés)

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 18:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Az MSZP legalább nem küldözgetett feleslegesen leveleket.
2013. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen az adófizetők pénzét költi. Olyan, hogy állam pénze, vagy, hogy fidesz pénze nem létezik.
2013. máj. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
92%

"Az MSZP legalább nem küldözgetett feleslegesen leveleket."


Én komolyan mondom, mióta Fidesz kormány van, lassan már az MSZPt is megtanulom tisztelni. Bármekkora szarok voltak, legalább nem csináltak ekkora károkat és bármennyire zsidópártiak, legalább nem irtották a magyart, vagy csak mérsékelten.

2013. máj. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
82%
Bizony-bizony mára az MSZP már kisebb rosszá vált. A Fidesz a többség várakozását is bőven alulmúlta. Valóban igaz az a mondás, hogy az éhes vagy a jóllakott disznót engeded a makkosodba?
2013. máj. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
Soros György, Gyúrcsány, és a libatolvaj pénzén
2013. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
A möszöpö tervezte nyugat-tér irodarészleggé épitésének csupán a papírmunkái kerültek 1 Mill. forintba A munkához hozzá se fogtak Légy őszinte és ne légy részrehajló,s akkor a FIDESZ magasan felette áll a komcsi utódnak.
2013. máj. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Milliárd vagy milló egy milló a tervezésre lazán elmegy . Ez 5-6 db minimálbéren foglalkoztatot ember kőltsége az 1milló az adókal egyűt értem persze nem amit kézhez kapnak az csak a fele enyi.


A plakátjain és a reklámkain ugyvan hogy a Magyar Kormány megbizásáboll tehát a kormány fizete és nem a fidesz.

2013. máj. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Fidesznek nincsen saját pénze!!!!!Azt mind az adófizetőktől nyúlja le,hogy aztán a saját céljaira felhasználhassa.
2013. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
én már leiratkoztam a levélbombájukról
2013. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Remélem csak az itt nyilatkozóknak szívegyökere az mszp. Bár.... ha majd rájuk szavaznak bőgni fognak amig élnek.
2013. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!