Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek az őszödi-beszéd...

Szerintetek az őszödi-beszéd miért lett volna "igazságbeszéd"?

Figyelt kérdés
Nem akkor lett volna az, ha azt nem csak egy szűk, a legmagasabb pártvezetés körében mondta volna el Gyurcsány, és nem csak a véletlennek, egy belógott újságírónak, vagy akármi egyébnek köszönhetően került volna napvilágra? Tehát ha kiáll az emberek elé és úgy mondja el, hogy "nyilvánvaló volt, hogy amit mondunk, az nem igaz ... másfél két éven át csak hazudtunk ... európában ilyen böszmeséget még mint amit mi csináltunk kormány nem csinált" stb. Szóval már miért lett volna ez igazságbeszéd? Hiszen csak a saját felsővezetésük körében lett elmondva, valszeg 1000 hasonló beszéd volt ilyen évek óta csak azok nem szivárogtak ki.

2013. máj. 10. 13:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
62%
Kedves kérdező!/ - vagy párt propagandista!/ ha egyszer nem csak a "vezíredre" hallgatnál, hanem el is olvastad volna azt az ominózus öszödi beszédet teljes terjedelmében, nem beszélnél, vagy kérdeznél ekkora butaságot! Kérlek, OLVASS! eztán butíts másokat! Én elolvastam, és teljesen mást mond, mint amit belemagyaráznak. Teljes összefüggésében kell értelmezni, és úgy már egészen más a lényege, mint amit a Fidesz belemagyaráz!
2013. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves előttem válaszoló! Nem szeretek ilyet ide írni, de az utolsó mondatodra szeretnék reagálni: egy nagy büdös lóf...arizomhátat! Én már akkor is végighallgattam a teljes beszédet, többször is. Az őszödi-beszédben Gyurcsány nem az OGY előtt mondott beszédet, hanem a pártársai előtt. Akkor miről beszélünk. Gy. F. pontosan azon volt felháborodva, hogy az akkori kormány nem csinált az ég világon semmit, csak folyamat kamuztak. Azt meg végképp nem értem, hogy a mostani kormány miért került ide? Az őszödi beszéd tezsókáim 2006-ban volt!!! Utána 4 évvel alakult csak a 2. Orbán-kormány! Nem mintha nem lehetne róluk is egy külön kis könyvet írni (na jó egy könyvtárat tele lehetne pakolni, lássuk be!)

A kérdésre válaszolva, egyébként nem is olyan rossz rá ezt a kifejezést használni, mivel Gy. F. akkor pont őszintén beszélt arról, hogy komoly problémák vannak a kormányzásban.

2013. máj. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
14:06 Végighallgattam az őszödi beszédet. És mivel politológiát tanulok valószínű csak nem vagyok olyan buta, hogy ne tudnám értelmezni. De egyszerűen egy olyan beszéd, ami teljes sunyiban, csak a pártvezetés előtt hangzik el bizalmasan arról, h nem csináltak semmit négy évig, csak hazudoztak, az hogy lehetne már "igazságbeszéd"? Ha OV elmond valami hasonlót a saját pártvezetése előtt, és beismeri, hogy volt trafikmutyi, akkor az is igazságbeszéd lenne? Mert Gyurcsány se csinált mást, csak pechjére kiszivárgót és már nem lehetett letagadni. (mellesleg azért elég durva, h egy ilyen balhé után nem mondott le)
2013. máj. 12. 09:35
 14/16 anonim ***** válasza:
Az,hogy nem mondott le,őszintén gondolkozó ember előtt jelzi,hogy bőrhiánya van. Társainak is.
2013. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mert ha igazság beszéddnek álitják be akor job szinben tünek fell mintha nem igy tenének.

A fidesz se jobb náluk

2013. máj. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Viking! Végig hallgatni én is szerettem volna, mert akkor a beszéd hangsúlyát is érzékelhettem volna! De csak az írásos változat juthatott el hozzám! / kérlek írd meg, hol lehet hozzá jutni a hang verzióhoz!/ De ha hallgattad, jól ki lehetett venni, hogy a hazudtunk, nem csak a kormányzó pártra vonatkozott, hanem az egész magyarországi politikára, csak ezt a fidesz nem igazán akarja a szövegből kivenni, pedig benne van!
2013. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!