Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért utálja mindenki Gyurcsányt?

Miért utálja mindenki Gyurcsányt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 10:06
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
10%

Mert Gyurcsányi-asan viselkedik...


Affektál, és buta. Közel ült a tűzhöz, odatolakodta magát, a környezete pedig úgy viselkedett vele: hagyd magad, előbb szabadulsz tőle.


Ha a hazugságról, az alattomosságról, az embertelenségről valamikor is szobor készül, a Gyurcsány(i) lehet a minta...


(Amúgy undorodom még a látásától is. Pfuj!)

2013. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 KLászló válasza:
82%
Nem jó a kérdés! Mert, nem utálja "mindenki". Szokatlan dolog, ha egy politikus őszintén beszél, meghökkentő. Orbán iszonyatosan fél tőle és tegyük hozzá, joggal.
2013. máj. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 pistus válasza:
9%

A sok blabla helyett a konkrétumokról!

Egy nemzetet nem lehet megalázni, úgy hogy a szomszédoktól olyanért kérünk bocsánatot amit el sem követtünk. Nem lehet úgy jólétet teremteni, hogy közbe a háta mögött kiárusítják az országot. Nem szabad eltitkolní, hogy a nemzetközi pénzpiac kölcsönökkel akar gyarmatosítani. Nem szabad a szennyesünket nagy nyilvánosság előtt kiteregetni (ez vonatkozik másokra is!). Kifelé pozitív képet kell festeni magunkról, és még sok mindenért........

2013. máj. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
96%

Mert túl őszinte volt, és megmondta a frankót azon a bizonyos öszödi beszéden. Az ellenzék pedig hatalmas intelligenciája segítségével hatalomra éhezve majmolta, nyomta a sajtó felé azt a pár mondatot, ami mára legendássá vált. Lejáratták. Röviden ennyi.

Persze ez az ő hülyesége is, felelőtlen volt, ha nem hangzik el az a pár szó, biztos vagyok benne, fényévekkel előrébb lenne már ez az ország.


Erős az hogy mindenki utálja, nagyon rafinált, nagyon határozott, nagyon intelligens, született üzletember. A stílusát, személyét én sem bírom, de az biztos, hogy piszok mód ért ahhoz, amihez ebben a ku_va országban rajta kívül nagyon kevesen... a politikához.

Sokak leragadtak a 48-as, 56-os szabadságharcnál, mert jó diák módján ez ragadt meg nekik az általánosból, szakközépből. Csak ma már nem a 18-19. században, de nem is a 20. században élünk. Nem működnek azok az elvek egy ország kormányzásában amit a nagy hazaszerető ősmagyarok (hungaristák) vallanak, ami régen működött. Nem visz előrébb ha őseinkhez hűen kinyitjuk a szánkat a nagy világ előtt, sok 100 évvel ezelőtt lehet, hogy kemény, határozott, olyan "magyaros" hatalom voltunk, de azóta átment rajtunk 2 világháború, egy Trianon sajnos. A körülményekhez képest (!) meg kell húzni magunkat, és csendben lépkedni mint az oroszlán. Egy 10 milliós ország ne pattogjon már úgy ahogy Viktor fütyül. Kiröhögnek a nyugatiaktól kezdve az oroszokon át Kínáig mindenki.

Gyurcsány megpróbálta ezt okos mód korrigálni 21. századi logikával, elkezdett valamit, de pár mondat miatt leszavazta a birka magyar. Mert ez kell nekünk. Diktatúra. Magyarország mai (!) lakosságának az a bizonyos 60%-a nem érdemel meg egy olyan miniszterelnököt mint Gyurcsány Ferenc!

És azt is hozzáteszem, sokkal nagyobb magyar Fletó, mint bármelyik monitor előtt ülő és a klaviatúrával jampizó új magyar, vagy az utcán autókat felgyújtó úriember, vagy a hidakat "elfoglaló" diák! Miért mondom ezt? Mert megalázó módon lejáratták, és ennek ellenére még midníg érdekli mi van az országgal, nem adja fel. Én megmondom őszintén, rég sz_tam volna bele a helyébe, sőt, mivel én magyar vagyok, még valami bosszút is forraltam volna a helyébe, hogy ha már ilyen birkák vagytok, szenvedjetek, véletlen se előre haladjunk... No az utolsó mondat nem volt komoly, de aki akarja megérti. :)

2013. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 Joe Makepeace ***** válasza:
96%

Az utolsónak teljesen igaza van, csak az a baj, hogy sok-sok birka ökörségét mi is szipkázzuk!

Van amelyik már belátta, hogy Viktor bátyánkkal jól be**ptuk, de az a baj hogy most meg egy antiszemita, szélsőjobboldali pártot akarnak a helyére akik még azt is meg akarják határozni, hogy ki-kihez vonzódhat szexuálisan, ki a magyar és ki nem (ők a legkevésbé), majd ők megmondják ki a "hazaáruló", meg mi a "nemzeti érdek", meg hogy a klozettjában kinek milyen színű lehet a deszka..., meg megoldják a roma kérdést, amit amúgy eddig senki nem tudott megoldani, pedig egyszerű: nem kellene beléjük önteni az összes pénzt (csak hát jelentős szavazótábor ugye), meg a többi embernek kéne annyi jogot adni Magyarországon legalább annyit(!) mint amennyi a cigányoknak van! (Sírva menekülnének Romániába, Bulgáriába, még elüldözni sem kellene őket)!

És ezt a pártot önként és dalolva fogják rászabadítani az országra, akik ráadásul mindenféle köztörvényes annak idején a mások vagyona kárára randalírozó embereket vesznek a védelmükbe, meg szabadítanak ki a börtönből!!!

Tudod, hogyha a Breznevnek valaki nem tapsikolt, azt hátba lőtték, de például, hogy Viktor bácsinak miért kellene tapsikolni azt ők sem tudják, de van olyan aki már most(!) érzi a rezsicsökkentésnek nem nevezhető "rezsicsökkentést" (ugyan csak július 1-től lesz, de ő már érzi...) Arról nem szólva, hogy az az igazi osztogatás, és ezért még utólag MINDENKI keményen fizetni fog sajnos, de ezek gazdasági folyamatok, amiket Viktorka nem is érthet...(arról már nem is beszélve, hogy persze neki nem drága)!

2013. máj. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
44%

21-es nagy magyar hozzászóló teljesen véletlen nem Viktorkára szavazott 2010-ben? :D

Hozzászólása első és utolsó sora mindent elárul:

"Mert Gyurcsányi-asan viselkedik... " nem úgy lenne magyaros, helyes, hogy Gyurcsányosan?

"(Amúgy undorodom még a látásától is. Pfuj!)" és ez nem úgy lenne magyaros, helyes, hogy undorodom a tekintetétől is?

Na az ilyenek miatt sikerült megutáltatnia a FIDESZ-nek Gyurcsányt a lakosság 2/3-ával...

2013. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
10%
Azért, mert "Monj igazat, betörik a fejed"!
2013. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 sityu1 ***** válasza:
62%

nem igazán értem csak azt látom a hozzászolok egy része nem ismeri a témát

gyurcsány ferencet csak a fideszesek utálják mert félnek tőle hiszen ezelőtt 20 éve már a viktor is megmondta amikor még a kisz kb titkári helyéért küzdőtt.hogy van egy gyurcsán nevezetü na attol félnie kell

az ősződi beszédet meg végig kell hallgatni aztán mondani véleményt

én nem utálok senkit egy ember kivételével de ő msot hatalmon van igy kuss mert a falnak is füle van

2013. máj. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

Gyurcsány és Bajnai - mögöttük az MSZP vel - felvett horibilis kölcsönöket - melyeket unokáink is fizethetnek vissza -, a kölcsönt barátaival kivitte külföldi bankszámláira az országot meg átjátszotta külföldi megbízóiknak. Olyan állapotot teremtettek, amiből a fiatalok külföldre menekülnek a segédmunkások itt vergődnek éhbérért.

Ebből próbál a mai kormány kimászni menteni amit lehet

2013. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
92%

Valóban úgy van, ahogy az utolsó írta. Csak arra nem gondolnak sokan, hogy ha a Gyurcsány kormánynak lett volna lehetősége folytatni a programját, valószínűleg nem unokáinknak kellett volna visszafizetni a hitelt, mivel azokat a pénzeket nem foci stadionra költötték. 17-es hozzászólótól idézek, szépen leírta:


"A kedvencem, hogy: TÖNKRETETT AZ ORSZÁGOT, MERT NÖVELTE AZ ÁLLAMADÓSSÁGOT!

Nézzem mindenki magába! Mindenki tartotta a markát, és mindenki kapott is zsírosan. A járhatatlan budapesti utak 40-50%-a, végre felújításra került! Mondta azt valaki, hogy ne csináljuk, mert ezt már nem tudja kitermelni az ország, és csak az eladósodást növeli? Senki! Senki nem mondta, mindenki csak élvezte a költekezést.

Annak idején dupla ösztöndíjat kaptam az egyetemen, bármit megpályáztam, kaptam rá valamennyit, és már akkor tudtam, hogy ez költségvetésen felüli pénz, tehát hitelből történik az osztogatás, csak az ostobák nem tudták mi történik.

A magyar katonák azóta Grippenekkel repülnek, a pilóták svédországi kiképzést kaptak, kórházak sokasága újult meg, korszerű mentőautók álltak szolgálatba, a nyugdíjasok 13. havi nyugdíjat, a családok, augusztusban dupla családi pótlékot kaptak, autópályák épültek, Szegedtől Hegyeshalomig azóta lehet pályán eljutni.

Kis és közép vállalkozások, pályázatok útján, 400-600 millió forintokat nyertek el, és senki nem kérdezte, hogy honnan, miből. Kérdezte valaki? Visszaadta valaki? Mert aki ennyire vádol, hogy tönkretette, meg eladósította, annak illő lett volna nem pályázni, vagy visszaadni.


Persze most már jó utazni a kombínókon, meg jó volt bezsebelni a gázár-támogatást, élvezni évente az adó-visszatérítést, aztán amikor be lett húzva a fék, akkor meg mindenki fel volt háborodva, hogy miért fizessek én 300 ft vizitdíjat?

Nevetséges egyébként az egész. Amíg osztogatott, jó volt, amikor 300 vizitdíjat vezetett be, akkor meg a többség Orbán népszavazása mellé állt."


Ha egy ország fölvesz x összeget, és arra fordítja, hogy legyen belőle egy olyan állam ahol jól működik az egészségügy, felsőoktatás, közlekedés, dübörögnek a kis-közép vállalkozások, a nyugdíjasok is elégedettek, van munkahely, tudnak költeni az emberek, nagyobb eséllyel fizet vissza x+y összeget z idő alatt, mint egy olyan állam, ahol romokban az egészségügy, felsőoktatás, utak, sorba mennek tönkre a vállalkozók, exponenciálisan nől a munkanélküliek száma, kenyérre nem tudunk költeni, nincs légitársaság, de focistadion lesz, mert annyira jók a futballistáink, hogy egy EB részvételre is képtelenek... Mert sajnos ma ez van. Akárki akármit mond, 6-8 éve nem ez volt.

2013. máj. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!