Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért utálja mindenki Gyurcsányt?

Miért utálja mindenki Gyurcsányt?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 27. 10:06
1 2 3 4
 11/37 forgital válasza:
70%
Hol láttál békés tüntetőket és zsidó katonákat te félkegyelmű??
2013. ápr. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
83%
na igen...szerintem a rendőr is ember, és aki megüti, azt a földrerakja. vagy te kinn voltál, és láttad, ahogy egy arra sétáló 70 éves öreg nénit "csakúgy" pofánvág egy rendőr? :D mellesleg én nem gyurcsányt védem. fel kéne már ébredni ebben az országban, mert mindenki arról vitatkozik, hogy most orbán vagy gyurcsány vagy a jobbik a rosszabb. egy független kormány kellene összefogással, ahol olyan emberek állnak az élen, akik értenek is a dolgokhoz, és csak annyit amennyi szükséges...nem mindenféle kitalált posztokra államtitkárokat kreálni a rokonokból. ehelyett megy az egymással szívózás, hogy xy jobb oldali, z az meg baloldali. nincs jobb és bal oldal...mind csak a pénzre megy, fel kéne már fogni.
2013. ápr. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
34%

44-es, te melyik univerzumban élsz? Követed figyelemmel a híreket egyáltalán ? Ha figyelnéd a híreket, akkor nem mondanál ilyen baromságokat.


Ők veszélyes, randalírozó tüntetők voltak:


[link]


[link]


Zsidó katonák részvétele a rendőrterrorban:


[link]

2013. ápr. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim válasza:
Mert Obán Viktor a barátja :)
2013. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
R
2013. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
10%
Mert idióta?
2013. ápr. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
79%

Haggard, te milyen egy elvetemült vagy! Látom képes vagy visszanézni azt is, hogy reagálj a hozzászólásaid hozzászólásaira. Nehogy már valaki megmagyarázza az ő álláspontját!


sokat gondolkodtam írjak-e ide. Időpocsékolásnak tartom, de mivel ma nem kell dolgozni, szánok rá egy kis időt, bár nem fogom túlzásba vinni.

Mindenek előtt, le kell szögeznem, hogy 32 elmúltam, és soha! ismétlem soha nem voltam szavazni, se a jobb, se a baloldalra sem, így pártatlanul tudom nézni az eseményeket!


Először is öszödi beszéd! Egyáltalán olvasta valaki az egészet, vagy csak az ellenzék által összevágott lejárató részeket hallottátok a híradókban? Szerintem nem olvasta fele annyi ember sem, mint amennyi felháborodott rajta, úgyhogy itt van, tessék, az egész öszödi beszéd:


[link]


Meg merem kockáztatni a kijelentést, hogy Gy. Ferenc, az ország eddigi legjobb elnöke volt. Persze bárki el tudna képzelni jobbat, én is, de sajnos nincs. A sok szar közül nem nehéz kiemelkedni. Baleknek nevezni nem igazán szerencsés, balek az a Medgyesi jellemzője, Gyurcsány nagyon magasan volt, az egyetlen újraválasztott elnökünk, magasról pedig nagyot lehet esni.


A kedvencem, hogy: TÖNKRETETT AZ ORSZÁGOT, MERT NÖVELTE AZ ÁLLAMADÓSSÁGOT!

Nézzem mindenki magába! Mindenki tartotta a markát, és mindenki kapott is zsírosan. A járhatatlan budapesti utak 40-50%-a, végre felújításra került! Mondta azt valaki, hogy ne csináljuk, mert ezt már nem tudja kitermelni az ország, és csak az eladósodást növeli? Senki! Senki nem mondta, mindenki csak élvezte a költekezést.

Annak idején dupla ösztöndíjat kaptam az egyetemen, bármit megpályáztam, kaptam rá valamennyit, és már akkor tudtam, hogy ez költségvetésen felüli pénz, tehát hitelből történik az osztogatás, csak az ostobák nem tudták mi történik.

A magyar katonák azóta Grippenekkel repülnek, a pilóták svédországi kiképzést kaptak, kórházak sokasága újult meg, korszerű mentőautók álltak szolgálatba, a nyugdíjasok 13. havi nyugdíjat, a családok, augusztusban dupla családi pótlékot kaptak, autópályák épültek, Szegedtől Hegyeshalomig azóta lehet pályán eljutni.

Kis és közép vállakozások, pályázatok útján, 400-600 millió forintokat nyertek el, és senki nem kérdezte, hogy honnan, miből. Kérdezte valaki? Visszaadta valaki? Mert aki ennyire vádol, hogy tönkretette, meg eladósította, annak illő lett volna nem pályázni, vagy visszaadni.


Persze most már jó utazni a kombínókon, meg jó volt bezsebelni a gázár-támogatást, élvezni évente az adó-visszatérítést, aztán amikor be lett húzva a fék, akkor meg mindenki fel volt háborodva, hogy miért fizessek én 300 ft vizitdíjat?


Nevetséges egyébként az egész. Amíg osztogatott, jó volt, amikor 300 vizitdíjat vezetett be, akkor meg a többség orbán népszavazása mellé állt.

Mellesleg, hú de jó az egészségügyünk azóta. Megérte népszavazni?


vicc. Én továbbra is nevetek a háttérből, és továbbra sem járok szavazni. Ennyi volt a hozzászólásom, és ezzel be is fejeztem, pont

2013. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 nyugdíjas válasza:
100%

A legnagyobb probléma ebben az országban az, hogy már a kérdést sem kellene fel tenni.

Meg kell nézni az utcákon a gigantikus méretű plakátokat egymást követve az utcákon: Az egyiken Gyurcsány-Bajnai, a másikon: Orbán-Matolcsy . Mind két plakát a lejáratást mutatja! Milyen vezetők azok, akik nem a problémával foglalkoznak hanem az egymásra mutogatásra költik a Te pénzedet is!Ez az újjal mutogatás nem dedós egy kicsit? Talán meg kellene nézni mi van az országban, mit lehet ebből kihozni és tegyék a legjobbat nekünk! Én mint háziasszony csak abból tudok gazdálkodni amim van.Aki a választást megnyeri, tudta előre nem lesz könnyű . Miért nem lehetne kezet nyújtani, őszintén gratulálni a győztesnek és segíteni abban, hogy az országnak jobb legyen..... Hisz nem ez lenne a politikus dolga? Miért kell az embereket megosztani? Azért mert nekem más a nézetem rossz ember vagyok? Kulturáltan mikor fogják ezt kezelni az emberek és a POLITIKUSAINK ?

2013. máj. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
68%
Mert az akkori ellenzék jól lejáratta. A magyarokba kódolva van ami történt. Egyébként sokan vannak akik nem utálják, van még értelmiség is az országban.
2013. máj. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
61%

Nem is utálja mindenki Ferit ! Egy karakteres politikus aki miniszter elnöknek kiváló!!!

Az igazságot megmondja mindig és ezért utálhatják egyesek.

2013. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!