Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Budapesten bukni fog a Fidesz...

Budapesten bukni fog a Fidesz jövőre szerintetek?

Figyelt kérdés
...ha az egész országban nem is. Mik a kilátások, tapasztalatok ott?
2013. ápr. 7. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem lehet.

A fővárosiak között igen sok a ballib.

2013. ápr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%

el sem tudom képzelni,hogy a sok fidesz hívő birka magyar ,ne a Viktort válassza meg,újra

ő fog győzni 2014 -ben is,

2013. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Nem fog ! A tavalyi szimpátia tüntetést a kormány mellett már elfelejtettétek?
2013. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Elsővel értek egyet. Budapest, mint egyébként a világon általában a nagyvárosok az adott ország keretein belül, baloldali-liberális szellemiségű. Gondoljatok bele, Demszky 20 évig volt főpolgármester, még 2006-ban is megverte Tarlóst! Szóval valószínűleg az országgyűlési választásokon a budapesti körzetekben baloldali többség lesz. Az már más kérdés, hogy Tarlóst le tudják-e váltani, mert pl.szerintem ő egész jól végzi a dolgát (értsd: úgy néz ki, még megmarad egy ideig a BKV), ellene csak azt szokták felhozni, hogy egy " bunkó", de ez engem annyira nem izgat, ha jól dolgozik. Bár azt mondják, hogy belülről is megbuktathatják, állítólag Rogán a helyére pályázik.
2013. ápr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4. vagyok, még annyit, hogy persze Budapesten is vannak olyan kerületek, elsősorban Budán (I.,II., XII.), ahol többnyire felső-közép-, és felsőosztálybeli lakosok élnek, és jellemzően jobboldali pártra szavaznak.
2013. ápr. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem tudom kiakarja támogatni a 20 éves hibernációt ás állandó pályáztatást, tervezgetéssel elfolyó milliárdos főcsapokat!

Nekem turistaként szembetűnő a fejlődés! Pestiek nem veszik észre, akkor nagy a baj ... Bár ismerem a belvárosi proli mentalitást, hihetetlen makacs népség, sohasem ismernék el, hogy hibáztak! Tisztelet a kivételnek. ...

2013. ápr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akinek esze van, nem szavaz 2014-ben (vagy előtte) párttagra, csak függetlenekre. A párthűség és a frakciófegyelem ugyanis nagyon kutya dolgok.
2013. ápr. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Budapesten mindig bukott a Fidesz, őket az előző választásokon is a vidék juttatta a parlamentbe, ez még nem változott... Budapest most sem fogja a Fideszt támogatni...
2013. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 MolotovPunk ***** válasza:

Budapestiként mondom.Pesten az MSZP fog nyerni szerintem nagy részben,de nem csak ott.

Budai részeken talán fidesz.

Szeged is elég bal oldali város.

Ott maradt is a polgármester.

Komlón is visszafogják szavazni az MSZP-t.

Sopronban is MSZP-s győzelem lett előre hozott választáson

.Lesznek még nagy volt ipar városok,ahol bal oldal fog nyerni,kisebb településeken jobb oldal fog nyerni.

2013. ápr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

REMÉLEM HOGY HATALOMRA KERÜL A JOBBIK!

AKI IGAZI MAGYAR AZ SZAVAZZON A JOBBIKRA!

2013. szept. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!