Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az idén vajon mennyivel...

Az idén vajon mennyivel csökkennek a reálbérek Magyarországon?

Figyelt kérdés
A KSH szerint a tavalyi reálbérek 4 %-kal csökkentek, az idén mire számíthatunk?

2013. febr. 21. 09:47
 1/4 anonim válasza:
100%
Megnézve a tendenciát sok jóra nem kell számítani. pláne ha még a jegybank elnöke is valami hozzá nem értő muksó lesz (tudjuk ki) [link]
2013. febr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%

Egyetértek, korábbi évekhez hasonlóan minimum egy 20% emelést kellett volna ... Romániában bulgáriában meg tették , mi meg itt úgy csinálunk, mint akiknek nem futja semmire ...

felháborító, csináljunk gyűjtéseket az energia szolgáltatók veszteségeinek mérséklésére! Csak hogy ne menjenek csődbe, ne hogy eladják véletlen, mert azt megszólja az unió is. Különben is elég kegyetlen dolog a biztos pénz szivattyúkat elzárni.

2013. febr. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

bocs, rossz helyre írtam! jelentsétek! :)

Amúgy ciklikusan változik, de érthető okokból csökkent a reál bér, ilyen fokú kamat teher mellett és az imf részletek fizetésével ... Nem lehet a béreket szinten tartani.

Én idén minimális növekedést várok a reálbér tekintetében, mivel idén elég nagy volt a visszaesés...


Magasabb volt az infláció a vártnál, és a béreket, csak idén tudták hozzá korrigálni! ezért mondtam, hogy minimális növekedés várható! Mert idén már beállt az infláció a valós szintre,

2013. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az idei 3%-os bérnövekedés mellett is még 2%-os a reálbér csökkenés.
2013. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!