Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi kell egy párt alapításához...

Mi kell egy párt alapításához ma Magyarországon?

Figyelt kérdés
Nekem fogalmam sincs, aláírások, erkölcsi, hány tag, stb? Összeszedetten jó lenne, ha valaki leírná.

2013. febr. 20. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
286szo leírták már. Mért nem használod a keresőt? Nehéz?
2013. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg? Amikor ezt a kérdést feltettem, nem dobott ki a kereső hasonló kérdést okostojás.
2013. febr. 20. 08:51
 3/8 szántóvető ***** válasza:
itt a GYIK-on beütöd a keresőbe hogy pártalapítás :P
2013. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És melyikben van összeszedetten leírva, hogy mi a menete, szabályai, feltételei, stb.? Inkább ne írjatok be, ha segíteni nem tudtok.
2013. febr. 20. 09:01
 5/8 anonim ***** válasza:

Én tudok segíteni. Magad is tudnád,ha figyeltél volna 2010 előtt. tehát tanulj meg hazudni,ha még nem tudsz

Jaj,már is bánom,hogy segítettem.

2013. febr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bíró Miklósnak


Köszönöm a segítséget. Nem azzal a céllal kérdezem, mert én pártot szeretnék alapítani a közeljövőben, csak mert érdekel. Szóval ha konkrétan is tudna segíteni és leírná a választ a kérdésre... az jó lenne. Köszönöm!

2013. febr. 25. 08:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jók az emlékeim, akkor először is be kell jegyeztetni egy szervezetet, aminek van egy minimum tagsága, ami alá nem mehetsz. Nemtom, pontosan melyik hivatalban kell. Ekkor meg kell adni, hogy alapítványt, civil szervezetet, vagy pártot szeretnél alapítani. Ezután írásos nyilatkozatra van szükség a tagságtól, hogy ők tagok kívánnak lenni. Ekkor kell nevet választani a pártnak, ami nem lehet sem uszító, sem a múlt rendszereinek igéjét hirdető ( kommunista, náci, fasiszta, stb). Ha ezen túl vagy, akkor egy idő után pártjegyzékbe vesznek. Ott meg kell adni az alapító tagságot, az elnökség névsorát, egy telephelyet és elérhetőségeket. Ha ez megvan, akkor van egy pártod, és harcolhatsz a pártod állami támogatásáért, ami egy országgyűlési választáson elért 1%-os eredmény után jár.
2013. márc. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pénz.
2015. jan. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!