Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Helyeslitek Bayer Zsolt...

Helyeslitek Bayer Zsolt Magyar Hírlapban megjelent, a szigethalmi késelések ügyében íródott publicisztikája tartalmát?

Figyelt kérdés
Olvasom az ügyben megjelent kommenteket, figyelem a mozgolódásokat. Figyelemre méltónak tartom, hogy a publicisztikát elítélők egyikét sem érdekli a megkéselt sportolók további sorsa. Pedig szerintem ezek az egyéni tragédiák nagyobb figyelmet érdemelnének, mint a publicisztikában írottak.

2013. jan. 9. 10:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
78%
Könnyek szöktek a szemembe mikor olvastam,végre kimondja valaki az igazságot:,)
2013. jan. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
77%
Bayer Zsolt kimondta azt amit már másoknak is rég ki kellett volna mondani.Én olyan helyen élek ahol sok cigány van (vidéken egy faluban) és teljes mértékben egyetértek azzal,hogy olyanok mint az állat. Nem is értem,hogyan akarják ezeket felzárkóztatni,a rájuk fordított pénz nagy része a kocsmákban és különféle szórakozóhelyeken köt ki.Az biztos,hogy én egy fillért sem fordítanék rájuk az adófizetők pénzéből,hiszen ezek tényleg olyanok mint az állatok,sőt még rosszabb.
2013. jan. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 rémuralom ***** válasza:
84%

Úgy vagyok vele, mint az első válaszoló. Sosem csíptem Bayert, de ezzel a cikkel kicsit megnőtt a szememben.


A baj a fogadtatással van, mindkét oldalról. Vannak a véresszájú PC-mániások, akik kihagyták az olvasásból azt a részt, hogy nem "a" cigányokról van szó, hanem a cigányoknak egy jelentős részéről. Kihagyták azt a részt, hogy az Oláh Gergőhöz és a többihez hasonló cigánnyal az égvilágon semmi gond nincs, sőt bár mind olyan lenne inkább.


Meg vannak azok, akik saját véleményük igazolását látják abban, hogy másnak is ez a véleménye. Ezt mondjuk nem értem, miért erősödik meg a vélemény azáltal, hogy más véleménye is hasonló, de most nem erről van szó. Szóval vannak azok, akik meg azt mondják, hogy "végre valaki le merte írni, hogy a cigányok nem emberek". Ők szintén átugorhatták a fent említett mondatokat.


Egyik oldal sem en bloc az írományt értékelte, hanem abból kiragadott részeket. Ez szerintem súlyos hiba. Erdős Virág reklamációjával meg aztán végképp nem tudok mit kezdeni; egy költőnek kéne a legjobban tudni, hogy a költői képek nem egzakt formulák, mint egy matematikai egyenlet gyökei, hanem absztrakt szóképek, amelyeket mindenki úgy értelmez, ahogy gondolja. Olyan nincs, hogy egy vers szavait kiforgatjuk - olyan van, hogy máshogy értelmezzük, mint mások.

2013. jan. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
13/13 -nak. Teljes mértékben egyetértek veled és ezt le kellett írnom nem csak az egyetértek nyílra bökni,mert az személytelen. Fel foghatatlan, hogy a híres, elit cigányok miért nem állnak az élre és miért hagyják a dolgok megválaszolására a politikusokat.
2013. jan. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Bocs a 13/14-re gondoltam !
2013. jan. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!