Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az "új" pártról? Lenne esélyük a parlamentbejutásra?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 22. 11:13
1 2
 11/16 Komplikato ***** válasza:
94%

"A honlap egyenesen elrettentő. Mintha egy hetedikes csinálta volna."


Ez úgy a magyar honlapok 70%-ra igaz és van rengeteg sokkal rosszab. De.

Itt van az FTP oldala: [link]

Szép, csili-vili, illusztrációk drága albumokból, stb.

Van rajta kb. 20x annyi szöveg is.

Még is. ha átolvasod a sok pátosz, és lelkesedés mögött itt is kb. pont akkora nagy SEMMIT lelsz, mint akár a 4K oldalán. És mondjuk hasonló érzésem van az LMP-vel kapcsolatban is, pedig az nem pár hetes pártocska.

2012. nov. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8%
Elég komcsi kinézete van így elsőre. A logója, a színei meg az ököl az oldal tetején... Tovább nem olvastam, tudod elég rossz a gyomrom mostanában.
2012. nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
40%
Semmi esélye, még az LMP-nek sem az ellenzék csak összefogással győzheti le a kontár Fideszt, ezt az összefogást meg Bajnaiék képviselik. Aki valamit is tenni akar érdemben az Ország jobbátételéért az Bajnaiékhoz csatlakozik.
2012. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem tetszik az emblémájuk, olyan mint ha egy penny marketes olcsó vacak lenne.
2012. nov. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Jobboldali vagyok, ezért nyilván sok dologgal nem értek egyet (főleg gazdasági téren), ennek ellenére ezt a pártot teljes mértékben elfogadhatónak, sőt tisztességesnek tartom. Talán le is írtam. Nekem jelenleg ők a legszimpatikusabb baloldali párt, mondom annak ellenére, hogy jobboldali vagyok.
2012. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kommunisták, de nem az előző rendszerben gyökerezőek, ez mindenképp szimpatikus. Mondom ezt úgy hogy jobboldali vagyok, de rengeteg mindenben nem látom hogy a jobboldal képviselne engem. Aki már beszélt elég "nyugati" (tulajdonképpen az összes ország ide értendő ahol nem volt ruszki megszállás) fiatalokkal politikáról, az kb be tudja lőni hogy ez a 4K a nyugati baloldalt próbálja itthon meghonosítani. Sok sikerre nem számíthatnak de talán az lmp hátán szereznek elég szavazót akit más is érdekel az orbán vs nemorbán rendkívül jelentős kérdésén kívül is. Pl. olyan apróságok hogy mi a fenntartható energia, hogyan oldjuk meg a környezeti problémákat, milyen külpolitika lenne valóban jó az országnak stb.

Nyugi srácok a Bajnainak nem ez a pár % fog hiányozni a győzelemhez. A fekália mindig felülkerekedik a kisebb és a nagyobb fekálián is.

2012. nov. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!