Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Budapest-adó! Lehet ezt a...

Budapest-adó! Lehet ezt a mohóságot még bármivel is überelni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 17. 21:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
58%

Nem értem miért van felháborodva az ország.Tényleg nem.2/3-os többséggel ad hatalmat egy pártnak és utána a magyar politikában kivételesen szokatlanul ( xD ) nem tartja be az ígéreteit,sőt homlokegyenest az ellenkező irányba megy sír a kicsi szája....Tessék szépen bepengetni az összes mondvacsinált ürügyeken kidobott adót.

A pohár mikor telik be?

Ez egy olyan birka nép,hogy az életben soha.

Még ahhoz is hülye,hogy elhajtsa a fenébe az élősködőit.

2012. jún. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 titak ***** válasza:
100%
Legközelebb majd bevezetik az eső-adót. Azszerint fizetsz majd, hogy mennyi eső esik le az általad használt területen. És, ha ez még ráadásul az utcára folyik el, akkor fizess hozzá/utána még csatorna díjat is. :-S
2012. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%

Eddig az összes ellenzéki pártnak ,meg az okos hozzászólóknak 2 megoldását olvastuk.

1.Matolcsy mondjon le ( Torgyán szindróma.)

2.Egykulcsos adót megszüntetni.

Szuper értelmes közgazdászok.(az egykulcsos se egykulcsos már)

2012. jún. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Szilágyi Bernadett válasza:

12-es kommentelőnek: nagyon szép gondolat, amit írtál, és támogatnám is, ha így lenne... de mivel folyamatosan újabb kölcsönökről tárgyalunk az IMF-el, ezért nem kell túl okosnak lenni, hogy erre bárki rájöjjön, ez nem így van :-(

Ki lehet számolni, az ország adóssága jelenleg ott tart, hogy minden egyes személy (most születettől a legöregebbig) fejenként 8M-val tartozik az IMF-nek. Szerintem szavaztassuk meg, hogy aki vállalja ennek az összegnek a kifizetését, annak a későbbiekben más adózási kötelessége legyen. Aztán meg lehetne nézni, hányan szeretnének másként élni...

2012. jún. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
49%

# 17/26 06-18 15:16:

Nagyon mókás a helyesírásod. Honnan vándoroltál be?

- - - - -

A kérdezőnek:

Lehet, hogy lesz majd viktoradó is. Akit béldául Buday Viktornak hívnak, nagyon rosszul fog járni.

Egyébként a Budapest-adót übereli már néhány adónem, és nemcsak adók, hanem egyéb döntések is. szerintem. Az elmúlt két év során nem először fordul elő, hogy olyan újdonságokat vezetnek be, amiket korábban még kabaréban vagy paródiákban sem jutott eszébe senkinek megírni.

Ilyenkor az egyik szemem sír, a másik vérben forog.

2012. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez mit szóltok: ADÓADÓ?

Na? Mekkora mááááár! Ilyen jó ötletem még sosem volt (ha még négy felest megiszom, akkor lehet, hogy lesz jobb is).

Adóadó! Ebben az lesz a szép, hogy ha befizeted az adódat, akkor az után a fizetőeszköz-forgalom után adóznod kell. Vagy legyen humánusabb néven: adóbefizetési járulék. Vagy illeték. Mindegy.

Ha meg nem fizeted be az adódat (mert nem akarod - vagy nincs miből becsengetni az adóadót), akkor jááááj....

Matolcsy mester! Ugye olvasod ezt, és ezért az ötletért előterjesztesz a vaskeresztre? Vagy mindek hívják.

2012. jún. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Nem vagyok képben: Végül döntött-e, és hogyan döntött a Közgyűlés?
2012. júl. 12. 10:56
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!