Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Demokratikus koalíció vagy Mszp?

Demokratikus koalíció vagy Mszp?

Figyelt kérdés

Elegem van ami ebben az országban történik.Hungaristák és az Orbánénk hatalma van, unalmas ez a nagymagyarkodás.

Én a baloldali, európai értékrendet képviselem, azonban nem tudom, hogy a kettő közül melyik párt az, aki nem engedne teret a mélymagyaroknak..Különben is annyi kisebbség van,már az ország fele nem is magyar...


2012. márc. 29. 23:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Én a DK-t választanám ezek közül, mert ők az SZDSZ szellemi jogutódjai. 2014-ben rájuk is fogok szavazni.
2012. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%

Egy kutya. A hangsúly a kutyán.


"a kettő közül melyik párt az, aki nem engedne teret a mélymagyaroknak.."


A magyaroknak egyik se. Nem csak a mélyeknek, a sekélyeseknek sem.

2012. márc. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Vesszen a dk. Vesszen a maszop
2012. márc. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát egyik se! Az hogy te baloldali vagy és baloldali "értékeket" képviselsz az rendben van. De legyél azzal tisztában hogy Magyarországon nincsen igazán jó baloldali párt. Angliában Franciaországban ott van. Itthon nincsen, mert nem tudott gyökeret ereszteni, csak egy felsőbb hatalom helyi csatlósa volt. Bár én jobboldali vagyok ha a Hazáról van szó, de centralista módon szoktam megközelíteni a dolgokat. Látom hogy mindkét oldal fúj a másikra ha nem így lenne akkor nem lenne két külön oldal szerintem ez normális. Viszont magyar nem a génjei miatt lesz valaki, mert olyan már nincs. Népek keverettek itt, svábok, szlávok, horvátok, cigányok, szerbek, zsidók, örmények, kik itt éltek, itt gyökereztek le. De magyar érzelműek voltak, tisztában voltak a saját gyökereikkel, de elsősorban magyarnak tartották magukat s ezzel nem volt semmi gond!
2012. márc. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Csak a Jobbik!
2012. márc. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%

"Oly nehéz a választás!" - rémlik föl az István, a király egyik sora. Számomra annyira nehéz, hogy nem is tudok választani.

Azért néhány megjegyzés:

"Én a baloldali, európai értékrendet képviselem"

Igen, szóval: baloldali = európai. Ez ugyanolyan kirekesztő, barátom, mint amikor a jobbosok a nemzettel azonosítják magukat.

"unalmas ez a nagymagyarkodás"

Akárcsak a nagymagyarozás, antiszemitázás, rasszistázás, genetikailagalattvalózás...

"aki nem engedne teret a mélymagyaroknak"

Éljen a szólás- és a sajtószabadság!

"annyi kisebbség van,már az ország fele nem is magyar"

Ergo: hagyjuk ezt a magyarkodást a fenébe, felejtsük el a kultúránkat és beszélgessünk angolul vagy lováriul? Mert A mondatot szemantikailag erre enged következtetni.

2012. márc. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
És még valami. Aki igazán európai és baloldali, az egyik mai pártra sem szavaz. A DK és az MSZP liberális pártok.
2012. márc. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
50%
Kérem választása helyességét bizonyítandó, prezentálja a baloldali értékeket a fent nevezett két párt programjában, esetleg tagjainak múltbéli cselekedeteiben..
2012. márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Valaki0702 ***** válasza:
50%
Leginkább egyik se de ha csak ez a kettő van akkor DK.
2012. márc. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

Mind a két sz.art lehúzni a budin..

Röhejesnek tartom,hogy a legnagyobb próblémádat az un. "mélymagyarok" jelentik,miközben nem birod magad eltartani az országban a magas adók,és a röhejesen alacsony fizetések mellett

Inkább azon filóznál,drága elvtársam,hogy az a párt,aminek a híve vagy,nagyrészt mér izraeli kettős állampolgárokból,és azoknak az AVHs ótvar hazaáruló férgeknek a leszármazottjaiból áll,akik 56ban a tetőről lőtték honfitársaikat..

Meg vidéken mér nem lehet úgy kimenni az utcára,hogy ne attól rettegnél folyamatosan,mikor lincselnek meg a cigányok,mér téged visznek be a rendőrök bántalmazásért,ha leütöd a betörőt,és mér vonulgatnak se.ggüket rázó bu.zik a főváros közepén!!Ez a balos,libsi,eus értékrend,ennek lennél a képviselője??Csak gratulálni tudok hozzá,büszke lehetsz magadra!!Remélem majd végre felnyílik a kis szemed...

2012. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!