Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért tesz úgy még most is a...

Miért tesz úgy még most is a Fidesz, mintha a Jobbik nem is létezne?

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A Fidesz és a Jobbik utálja egymást, a Jobbik veszélyezteti őket, ahogy a többi jelenlegi parlamenti pártot is, szeretnének nem tudomást venni róluk, és ezt is mutatják kívülre, addig, amíg megtehetik (nem sokáig).
2009. jún. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert szerinted mit kéne csinálniuk? A legjobbat teszik saját szempontjukból, nem mennek bele felesleges konfrontációba ami gyengítheti őket, amíg nincsenek kormányon. Az ő támogatottságukat nem veszélyezteti a Jobbik, szövetséget meg nem akarnak kötni velük, tehát nem kell velük foglalkozniuk.
2009. jún. 8. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
A Jobbik is egy jobboldali párt, akárcsak a Fidesz, így a gondolkodásuk sok dologban megegyezik, persze sok dologban nem, a Jobbik túl radikális. Minek akarnának ellenségeskedni, vagy szövetkezni? A Jobbiknak a helyén van az esze, de túl radikális, így nem lehetne egy országot vezetni. Vagyis a Fidesz csak egyszerűen megtűri őket.
2009. jún. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

Jobboldali??? Na ne vicceljünk. Neve ellenére a Jobbik olyan balos, hogy vígan kezet foghatnának Marx papával. Nem olvastad a programjukat? Simán elénekelhetnék az Internacionálét vagy bármelyik másik szovjet dalt, csak épp a kommunizmus, a nemzetköziség, a Lenin és a Sztálin szavakat kell kicserélni a magyarság, nemzetiesség, Morvai és Vóna szavakra, de amúgy minden más stimmel.


Ma Magyarországon csak egyetlen egy úgy-ahogy jobbos párt van, és az az MDF, a többi mind balos.

2009. jún. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem támogathatja a Jobbikot, hiszen ellenfelek (konkurrensek). De nem is akarja támadni, mert abban (kimondatlanul) egyetért a Fidesz és a Jobbik, hogy a legfontosabb cél az MSZP-t eltakarítani. Tehát a Fidesz nem támadja és nem is támogatja a Jobbikot: nem beszél róla sokat.
2009. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

Látszik, hogy igazam van, mert lepontozni mindenki tudott, de ellenérvet mondani senki. Ezúton is köszönöm a kedves lepontozók szorgalmas munkáját, amivel egyben értelmi szintjüket is fényesen mutatják, és még jobban lejáratják a kedvencüket. :) Gratula, okoskák vagytok, csak így tovább! :)


(09:40-es)

2009. jún. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ceri ***** válasza:
100%

Kedves 9:40-es

Magyarországon addig amíg az MSZP baloldalinak hazudja magát, közben pedig az SZDSZ-en keresztül (ami persze liberálisnak hazudja magát) a nemzetközi nagytőke seggét nyalja, addig ne csodálkozz azon, hogy a jobbosok baloldali értékeket vállalnak fel.

Én nem olvastam a JOBBIK-tól, hogy államosítaná a földeket a gyárakat, stb..

ÉN nem úgy tudom , hogy a kisvállalkozások támogatása Lenin fejében fogalmazódott meg.

Bár kizsákmányolók és kizsákmányoltak továbbra is vannak a jobb és bal jelentése sokkal árnyaltabb mint 150 évvel ezelőtt.


Hát biztos ezért pontoztak le, mert amit írtál az úgy hülyeség és csúsztatás ahogy van.

A kérdés különben sem ez volt.

2009. jún. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Utolsó: nem csodálkozok rajta egy pillanatig se, teljességgel érthető. Éppen ezért csodálkoztam viszont azon, hogy ezt sokan nem veszik észre. Ami meg az államosítást illeti, csodálom, hogy nem szúrta ki a szemed a Jobbik programjában, hogy pl. számos privatizációt is "felülvizsgálnának", magyarul visszaállamosítanának. Tehát nyilván hülyeséget írtam, tényleg... biztos. A kérdéssel pedig a válaszom annyiban függött össze, hogy pontosítottam egy téves választ, de mindegy.
2009. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 ceri ***** válasza:
90%

21:24-nek


Gondoltam, hogy erre fogsz hivatkozni, de a felülvizsgálat és a visszaállamosítás nem szinonimák.

Ha törvénytelenség történt mint mondjuk a VII. ker-i ingatlanoknál akkor ez utóbbitól sem fájna a szívem, sőt..


Gondolj bele a tiedet, az enyémet, adták el és közben padlón van az ország, és még 2 millióval tartozok is valami zsidó bankárnak. Szerinted ez rendben van?

Én nem attól félek, hogy felülvizsgálják, hanem attól, hogy nem tudnak vagy nem akarnak bizonyítani semmit.

Téged mért nem ez aggaszt? Vagy te is benne vagy a buliban?

2009. jún. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!