Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az LMP miért határolódik el a...

Az LMP miért határolódik el a pártoktól?

Figyelt kérdés
Miért fontosabbak nekik a civil szervezetek?
2012. jan. 29. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
mert azokat a szavazókat akarja megszerezni akik egyébként nem szavaznának az elmúlt 20 de különösen 8 évre, ezért nem akar szdsz 2 lenni egy koalícióval
2012. jan. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon egyszerű a válasz azért, mert a korábbi pártok mind hiteltelenné váltak. Melyik párttal tudni eredményesen kooperálni az LMP? Talá az mszp-vel vagy a fidesszel? A civil szervezeteket bevonni a politikába és megkérdezni a véleményüket meg nem hülyeség , bizonyos társadalmi kérdésekben sokkal inkább otthon vannak , mint akármelyik párt, vagy szakértő.
2012. jan. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Én nagyot csalódtam az LMP-ben de én nagyon helyesnek tartom, hogy nem kötnek "szövetséget" más párttal... Ezek a pártok nem hitelesek stb.. most is ez az új párt Gyurcsánnyal.. vicc.. Mintha eddig semmit sem tett volna. Legalább annyit csinált volna, hogy kiáll és: Na gyerekek igen tudom, hogy mit tettem meg minden de belátom, hogy tévedtem és most szeretnék tiszta lappal indulni mert most már így meg így látom a helyzetet.. szóval na
2012. jan. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Öszödön bevallotta, hogy hazudott ill az egész párt hazudott, és nem csináltak semmit, utána le is mondott ahogy kell. Meg ha ilyen rossz lenne Gyurcsány, akkor most nem lennének ennyien akik támogatják az új pártját a Demokratikus Koalíciót.
2012. jan. 29. 11:36
 5/13 anonim ***** válasza:
36%

"Öszödön bevallotta, hogy hazudott ill az egész párt hazudott, és nem csináltak semmit, utána le is mondott ahogy kell. Meg ha ilyen rossz lenne Gyurcsány, akkor most nem lennének ennyien akik támogatják az új pártját a Demokratikus Koalíciót."

Szerintem ezt a kérdést már tisztázták ezren , nem tudom te biztos valami DK aktivista lehetsz. Az Öszödi beszéd kiszivárgott, és csak utána jó két évvel mondott le a Gyurcsány.

2012. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Idáig a pártérdekek miatt, de most már a választások előtt két évvel szűklátókörűség. De azt is lehet mondani, hogy megélhetési politikusok és ők igy is jó megvannak, hogy pártjuk marad 4-5 %-on.
2012. jan. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Talán azért amit az első mondott, hogy nem akarnak az elmúlt 20 év pártjaival szövetkezni. Ha így van ha nem én egyre jobban kezdek felnézni rájuk. Ha így haladnak talán rájuk fogok szavazni.
2012. febr. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként úgy látszik, hogy nem igen akarnak ők semmit tenni és a haza érdeke nem is érdekli őket csak üldögélni a parlamentbe és megélni belőle. Ha nem így lenne és győzzenek meg az ellenkezőjéről akkor visszatekinthetnének arra az időszakra mikor mindentől való tekintet nélkül összefogtak még a szemben álló felek is a közös cél érdekében. /antifasiszta mozgalom/ Itt adva van a közös cél és ha természetében nem is akkora de a vívmányok megvédése érdekében már illő lenne felismerni az összefogást. Ezért mondom, hogy az lmp csak parasztvakítást végez, mert ez nagyon jó igy neki. Kint is legyek, bent is legyek, senkit meg ne sértsek annyira. Hogy lesz ebből a választásokon küszöbérték. Hintapolitikusokból már van elég.
2012. febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Egyébként úgy látszik, hogy nem igen akarnak ők semmit tenni és a haza érdeke nem is érdekli őket csak üldögélni a parlamentbe és megélni belőle."


Nem tudom honnan veszed ezt , de ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: [link]

Olvasd át ezeket a dokumentumokat.

Azután nézz utána milyen bizottságokban vannak jelen az LMP-sek és hány indítványt nyújtottak be a plenáris üléseken.

Elsőként nézd meg ezt: [link]

432 felszólalás és 42 önálló indítvány azért már nem a semmi kategória főleg így másfél év alatt.

2012. febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mellesleg szerintem jól teszik, hogy olyanokkal akik az elmúlt huszonkét évben azzal voltak elfoglalva, hogy a politikai hatalmukat gazdasági hatalommá konvertálják, és szétlopták az országot azokkal nem állnak szóba. Én se tenném. A fidesz kétharmados hatalmáért kizárólag az mszp felelős. Ha lett volna épkézláb gazdasági és társadalompolitikai koncepciójuk, ha nem lett volna annyi korrupciós ügyük és felelősséggel politizáltak volna, akkor a fidesz nem rombolná most a demokratikus intézményrendszereket.
2012. febr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!