Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek a Fidesz jó...

Szerintetek a Fidesz jó vezetője Magyarországnak?

Figyelt kérdés
Mert az én véleményem, hogy nem. Csak rosszabb helyzetben van az ország amióta ők "uralkodnak". Rengeteg pénzt költöttek fölöslegesen utcák, terek, a repülőtér átnevezésére, új szobor, stb... Semmi értelmét nem láttam, főleg hogy egyre kevesebb a munkahely, egyre több a munkanélküli, hajléktalan, egyre többen veszítik el a házukat, a forint gyenge... Ráadásul a külföldi újságok címlapján olyanok virítanak, hogy "Magyarország megelőzheti a csőddel a görögöket"... De úgy veszem észre vannak még olyanok, akik hisznek Orbán Viktornak. A Fidesz azt ígéri, hogy január 1-től újvilág lesz. Ti mit gondoltok? Jobban jár aki menekül innen? :/
2011. dec. 29. 21:56
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kormány csak a felesleges külsőségeket támogatja, amely ilyen válságos helyzetben akár kritikus lehet. A kormány tagok némelyike teljesen el van rugaszkodva a valóságtól és ez nem jó (Orbán,Matolcsi,Szíjjártó,Hoffman) Én Budapestnek olyan kerületében élek amely eddig nagyon szépen fejlődött de az elmúlt évben teljesen hátrányba szorult a többi fideszes kerülettel szemben.
2011. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
"ilyen válságos helyzetben kritikus is lehet" El fogják szakítani az így is túlfeszített húrt!
2011. dec. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
71%

A fidesz támogatottsága kb. 20-30% között van. A fideszt támogató emberek fele i narancsködben élő ok nélkül komcsizó, emútnyócévező fideszdroid, a másik felét pedig az ilyen kolopele-féle újgazdagok teszik ki, akik jól járnak a fidesszel, ezért nem zavarja őket, hogy az kényére-kedvére cseszi szét ezt az országot, és nem gondolnak arra, akinek nehezebb lesz az élete. (az emberek nagyrészének van annyi esze hogy utálja a fideszt) A fidesz az eddigi legrosszabb kormány Magyarországon. nem egy ember szerint amit csinálnak, az a Rákosi-féle kommunizmusra emlékeztet (annak ellenére, hogy ugye utálják a kommunistákat) be is ismerték hogy az új törvényeknek hála, már teljesen egyedül hozhatnak döntést. Fölöslegesen költekeznek, nevetségesé teszik az országot. Sorolja még hogy miért nem jó vezetője a fidesz az országnak?

kolopele: te mellesleg, mit látsz a fideszben azon kívül hogy több lett a nettód?

2011. dec. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
73%
Mikor jut már el végre az agyadig, hogy én nem újgazdag vagyok, hanem a munkámnak köszönhetően mindig is az voltam? Több mint 20 éve az vagyok már. Az hogy szimpatizálok a Fidesszel az nem annak köszönhető hogy milyen az adórendszer, elhiheted hogy ettől nem változott meg az életem, hanem hogy ők azok akik megpróbálják ezt a szétzilált országot talpra állítani, segíteni az embereknek, a hiteleseknek, csak ehhez sajnos kemény intézkedések is szükségesek. Jó volna ha ezt a kolopele félék megjegyzést kivennéd már a szótáradból, mert a hozzám hasonló emberek teremtik meg a munka lehetőségét is sok ember számára. Arról meg hogy sokan kizsigerelik a munkásokat az nem az én hibám. Mindent a Fidesz egy éves kormányzására akartok ráfogni, pedig nagyon kétlem hogy ha eddig valaki jól élt, gazdag volt az most lett szegény és munkanélküli az elmúlt egy évben. Persze azt sem hiszem hogy egy viszonylag jól kereső ember hirtelen meggazdagodott ennyi idő alatt csak mert minimálisat többet keres egy hónapban. Vannak akik annyira képesek amennyit ma fel tudnak mutatni, kormány ide vagy oda. Aki pedig segédmunkásként kénytelen robotolni, azoknak sajnos nem fog eljönni a kánaán ebben az országban még nagyon sokáig, mivel a kilábalás akár 10-15 év is lehet. Ezt vagy megértik, vagy kimennek külföldre, ami azért a legendákkal ellentétben nem garancia a sikerre.
2011. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem inkább te vagy egy nagy bunkó. Azt hiszem jó is hogy vége ennek az évnek, jövőre újabb nagyszabású tervek megvalósításába fogok, nem lesz időm csak néha éjszaka feljönni ide. Felesleges csökkent értelmi képességű embereknek elmagyaráznom annyiszor hogy miért is jó amit a Fidesz csinál, hogyan is lehet ma jól élni becsületes munkával és tudással ebben az országban, teljesen felesleges. Élje mindenki úgy az életét ahogy akarja, tudja, szidalmazzon, gyűlölködjön, és ha az a rendeltetése akkor hulljon el, lakoltassák ki, kapcsolják ki a fűtését, stb., most már nagyon nem érdekel. Végleg elegem lett ebből a buta emberi magatartásból ami itt van. A kisember azért kisember általában, mert ennyire képes. Gyűlöljétek csak azokat akiknek ma jól megy, másra úgysem futja. Boldog új évet mindenkinek.
2011. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
57%
Csak sajnálni tudlak.
2011. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
35%
Meg vagyok elégedve a mostani kormánnyal.
2011. dec. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Neked sem áll másból a szókincsed mint ez az agy mosás? Az átestél pedig egy t - vel írandó. Attól hogy vannak sokan akik továbbra is a Fideszt pártolják azok valószínűbb hogy elégedettek a munkájukkal, ez eszedbe sem jut?
2011. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

szarból nem lehet várat építeni!


mellesleg hogy jön a kormány ahhoz, hogy én hogy élek? vagy felmutatok valamit, vagy nem!


lehet itt bármilyen kormány, csak a szidalmazást fogja kapni, sose jó az ami van


annyi okos ember van itt, akkor menjen politikusnak és húzza ki a szarból az országot!

2012. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
5/29-re Hajdúnak igaza van pedig mem FIDESZES tv-ben vanAz MSZP mit hagyott az országra Mindent eladott igy addig ment egy darabig utánna mi volt?Ha tovább maradnak már csak az országot tudták volna privatizálni és gondolj bele most mi lenne és ŐK volnának hatalmonn.NEM VAGYOK FIDESZES de ha válsztani kötelező lenne rájuk szavaznák:egy rokkant nyugdijas.
2012. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!