Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Meddig lesz hatalmon Orbán...

Meddig lesz hatalmon Orbán Viktor?

Figyelt kérdés
2011. dec. 23. 21:19
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
65%
Én szurkoltam a fidesznek hogy a sok baromsága mellett amit csinál legalább a gazdaságot hozza rendbe, de sikerült azt is teljesen elrontania.
2011. dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
11%

Orbán az a keménykezű, határozott politikus, akinek szüksége van Magyarországnak. A külföldi "nagyoknak" az nem tetszik, hogy a kormány nem hódol nekik be, nem azt teszi, amit rá akarnának kényszeríteni az országra és így esetleg változhat Magyarország helyzete a világgazdaságban/világpolitikában.


Ergo az irány nagyon jó. Végre nem egy nyámnyila, gyenge kormányunk van, hanem egy határozott, céltudatos, aki végig meri vinni (a külföldi nyomás ellenére is) azt, amit eltervezett.

2011. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
2%

Remélem elég sokáig ahhoz, hogy a hosszútávú elképzeléseit meg tudja valósítani, amelyek az ország anyagi függetlensége, a dolgozó középosztály felemelkedése és a magánszemélyek adóinak csökkentése a legvégsőkig. Legalább addig el kell jutnia, hogy ezeket egy esetleges baloldali fosztogató-osztogató kormány se tudja visszafordítani.

(Amit adóügyekben műveltek az elmúlt pár hónapban, az viszont nem szimpatikus.)

2011. dec. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
97%

6-os! Te hol élsz, milyen jó irányról beszélsz, meg ennek a felismeréséről. Pont fordított a helyzet, ma a szavazók túlnyomó többsége azt mondja, hogy rossz irányba mennek a dolgok, a FIDESZ hatalomra jutásakor meg azt mondták, hogy jó irányba. De ha nem hiszel a közvélemény-kutatásoknak (mostanában én se mindig), akkor próbálj valós emberekkel beszélni. Nekem ismeretlenek is pár perc beszélgetés után maguktól mondják, hogy mennyire el vannak keseredve.


12-es! Ez is egy tipikus fideszes duma, hogy hát végre határozottan haladunk, meg érvényesítjük az érdekeinket, de jó. És az még mindig nem tűnt fel, hogy a szakadékba haladunk? Hogy hiheti azt valaki, hogy Orbán Viktor legyőzi az egész világot? Ez egy népmese témája lehetne talán...

2011. dec. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
2%

14-es! ez egy tipikus, beszari, hülyegyerek beszéd volt!

aki pedig nem látja, hogy jó irányba megyünk - legalábbis indult el a kormány, az vak, vagy pedig hülye. esetleg mindkettő. le merném fogadni 100e-ben hogy mszp-s, lmp-s megrendeléseket láthatunk a s&p-nél meg a sok lófacnál, az pedig, hogy miután elvitték a rendőrök a fletót, és a fox news-on, bbc-n, cnn-n már kint volt a cikk, nem lehet véletlen. az egész egy nagy rakás szar, ami ebben a világban folyik, és le lehet hülyézni meg pirosujjazni.

2011. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
92%
Csak a kivégzése napjáig.
2011. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
69%

"2018 - ig biztosan. Szerintem utána is, mert érezni fogják a legtöbben hogy jó volt az irány."


Takarodj már te idióta, mert mindján iránybe állítlak és pics&n rúglak!

2011. dec. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
93%
Jó irány?! Én csak azt látom, hogy a fiaim éheznek!
2011. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
2%
a fiaid éheznek? sajnálatos, de ezek szerint már rég el van baszva valami valahol és ez nem ov hibája. te csak szeretsz valakire mutogatni.
2011. dec. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
17%
"Takarodj már te idióta, mert mindján iránybe állítlak és pics&n rúglak!" Egy tipikus példája annak hogy valaki miért is nem tud előrébb jutni.
2011. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!