Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mentek június 7-én szavazni?

Mentek június 7-én szavazni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 19:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

Megyek és Jobbik.

Akik azt gondolják, hogy a Jobbikra, tehát a magyar érdekekre nincs szükség az Európa Parlamentben, azok óriásit tévednek! Tény, hogy itthon nagyobb szükség van Rájuk, mint valaha, de ha nincsenek "ott", akkor olyan, mintha nem lenne hangunk. Mintah némák lennénk, akinek csak befelé vannak gondolatai, és külön jelrendszer kell a megértésükhöz. KELL, hogy legyen hangunk. És én azt gondolom, az én hangomat Európában a Jobbik képviselje!

2009. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
100%
Igen, el kell menni szavazni.
2009. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
94%
Valószínűleg megyek, ha így lesz, az LMP-re szavazok.
2009. máj. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem megyek... Mennék, de külföldön vagyok, és 1. nem tudok csak azért hazamenni hogy otthon bejelentsem hogy külföldön akarok szavazni 2. a konzulátuson szavazással nem vagyok kisegítve mert messze van innen a főváros és oda elutazni is sokba fájna...
2009. máj. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%
Az én hangomat meg az LMP képviselné odakint, de hát ezért megyünk egyenként mind szavazni :D
2009. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!