Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért van most kinn olyan sok...

Miért van most kinn olyan sok jobbikos a metrómegállóknál?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 21:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
11%
Ez az aláírás gyűjtés értelmetlen. A bankok nem verték át az ügyfeleiket. A hitelt felvevőknek kellett volna hallgatni a figyelmeztetésekre,hogy az árfolyam a hosszú futamidő alatt kedvezőtlenül változhat. Annak idején elég sokat beszélt erről a média. Csak az emberek nem hittek nekik. Saját maguknak köszönhetik,hogy most bajban vannak.
2011. szept. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ja, értem, aláírásgyűjtés. Nos, véleményem szerint valóban etikátlan, amit a bankok műveltek, ugyanakkor jogilag nem lehet kifogásolni egy lépésüket sem, ugyanis az ügyfelek egy szerződést írtak alá (aminek egy pontja sem ütközött egy paragrafussal sem), ők vállalták a következményeit. Ezek a szerződések bár etikátlanok, ugyanakkor nem illegitimek. Az igazság és a jog sajnos nem ugyanaz.
2011. szept. 27. 22:14
 13/24 A kérdező kommentje:
Bár biztosan van valami kiskapu, joghézag, stb., amivel meg lehetne oldani a devizahitelesek problémáját, én remélem, hogy találnak ilyet, bár elég kicsi a valószínűsége...
2011. szept. 27. 22:16
 14/24 anonim ***** válasza:
96%

"Annak idején elég sokat beszélt erről a média."


Érdekes, mikor mi lakáshitelt akartunk pont az ellenkezőjét tapasztaltam: azt mondták, hogy ha változik is kedvezőtlenül az árfolyam, akkor is megéri, mert annyit úgysem változik, mint amennyivel alacsonyabb a kamat. A forint alapút kifejezetten nem ajánlották, erre is jól emlékszem. De te olyan okos vagy, te ott voltál minden hitelügyintézésnél... A sok proli meg megérdemli, hogy nem értett hozzá, igaz?


A te antiszociális elmebeteg felfogásod szerint akkor az is megérdemli akit lehúz a taxis (mé' nem tud magyarul, meg mé' nem tudja, hogy mennyi kéne legyen a tarifa meg hány km Budáig...), vagy az autószerelő mondjuk amikor azt mondja, hogy 40 ezer - mé' nem értesz hozzá, akkor tudnád, hogy 5 rongy azaz alkatrész...


Lehetne szépen körül írni, hogy nincs benned semmi empátia, stb., de egyszerűen egy bunkó vagy, az az igazság.

2011. szept. 28. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
95%
Ja, és nincs semmilyen devizahitelem, de még hitelem sem, csak én nem lenézem, hanem sajnálom őket (a lakáshitellel végül nem éltünk).
2011. szept. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
67%
Kéregetnek a jobbikosok.
2011. szept. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
95%
Az ügyefeleket átverték a bankok, mert a svájci hiteleknél még az árfolyamváltozáson is hasznot húznak a zsidó bankárok. Undorító!
2011. szept. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
5%

"a jobbikellenesekben több az előítélet és a gyűlölet, mint amit ők mondanak a jobbikosokra."


ez azért nem igaz.


a 44-es még nálam is jobban utálja a Jobbikot, ami nagy szó, de most én sem értek egyet a kommentjével.

Tényleg aláírást gyűjtenek és valószínűnek tartom, hogy van pénzük BKV-ra.

2011. szept. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
79%

A kapitalista rendszer arról szól,hogy minél több pénzt zsigereljenek ki az állampolgároktól.

Minél több maradjon a bankoknál (zsidó családoknál).

2011. szept. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
39%
Zsidózó.
2011. okt. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!