Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Előrehozott választás? Mi fog...

Előrehozott választás? Mi fog történni akkor, ha a statisztikák ellenére az MSZP nyerné?

Figyelt kérdés
2009. márc. 26. 07:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Én azt nem értem ebben az egészben, hogy ha tényleg olyan rosszul áll az ország, mint mondják, akkor miért akarunk több milliárd forintért előrehozott választásokat? És ha a jelenlegi kormány nem hozzáértő, akkor mit keresnek ott egyáltalán? Hogy lehet, hogy a parlamentben ülők olyan kérdésekben döntenek rólunk, az életünkről, amihez saját bevallásuk szerint sem értenek?
2009. márc. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem biztos,hogy MI akarunk elh.választást.A jelenlegi kormányt MI szavaztuk a parlamentbe, de csak ŐK mondhatnak le.A probléma sztem ott kezdődik,hogy 1989-től 4 évenként derül ki,hogy senki sem végzi jól a munkáját.Az új kormány "lesöpri" az előző féli-meddig elvégzett munkáját,mert az nem volt jó. Aztán belekezd valami újba, ami megint sok-sok forintba kerül,leváltja a minisztereket, azok közeli munkatársait,kicseréli a bútorokat újakra,mert az előző székébe bele sem ül,veszi az új autókat(többet,mint amennyi szükséges és a régieket meg fillérekért kiárusítja), és a legfontosabb: az elküldött honatyák meg felveszik a végkielégítést. Na!! ezért van szegény Mo-nak annyi adóssága! Valaki kiszámolhatná kb. mennyibe került ez Nekünk 20 év alatt és mennyit kerestek azok a politikusok, akik ezen idő alatt több cikluson keresztül vissza-visszakerültek a parlamentbe.
2009. márc. 26. 12:34
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
De miért nincs ma Magyarországon olyan lehetőség, hogy lecseréljük a teljes parlamenti gárdát? Gondoljatok bele! Akinek tudjuk a képviselők közül a nevét, az valamilyen botrányba keveredett, akinek meg nem, az úgy ül ott négy évig, hogy semmit sem tesz. Maximum alszik a munkaidejében, vagy be sem megy. Ezt miért engedjük?
2009. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ilyen válságos helyzetben (anyagi csődben), amiben az ország van, nem kellene újabb 4-5 milliárdot egy felesleges választásra elkölteni!!!Annak a pénznek lenne jobb helye is!
2009. márc. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem lepődnék meg ismerve az ország színvonalát.
2009. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
54%

12:54-es: Mert nincs alternatíva. Kis pártra nem szavaz senki, mert fél, hogy elveszik a voks, nagyból meg ugye csak a kettő van, és nem fog újabb felbukkanni.


Szóval ne hagyjuk, oké, de akkor mégis mit csináljunk?


Az itt a nagy baj, hogy egyszerűen nincs arra lehetőség, hogy az ország mind a tízmillió állampolgára szépen megbeszélje egymással, hogy na most akkor mi legyen. Mivel pedig nincs lehetőség egyeztetésre, vagy csak nagyon-nagyon szűk körben, ezért mindenki szavaz oda, ahova jónak látja, aztán a végeredmény az, ami eddig is volt, a jól ismert vetésforgó: MSZP, Fidesz, MSZP, Fidesz, ...

2009. márc. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
65%

Tényleg nem kéne előrehozott választásokat csinálni, plusz pénzkidobás fölöslegesen. Már csak egy évet kell várni a hivatalos választásokig, addig csak kibírjuk.

Én se az MSZP-re se a Fideszre nem fogok szavazni, de a másik 2-re se, aki most velük együtt ott ül a parlamentben. Majd szavazok egy ötödikre, amelyik eddig nem kapott esélyt. Elveszne a szavazat? Nem hinném. Ha a többi elégedetlen is így szavazna, sok kicsi sokra megy, igenis van értelme, csak meg kell tenni...

2009. márc. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
81%

Ha megint az mszp nyerne, akkor lenne rá esély, hogy a nép felkeljen a fotelból és fegyvert fogjon és felakasszon, kivégezzen, megnyúzzon minden rohadt szemétládát a mostani elitből?


Mert ha igen, akkor rájuk szavazok.

2009. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
Barmok! Mit szidjátok itt a Fideszt? Mi a bajotok vele? Érveket, IQ-bajnokok!
2009. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
71%
14:57 - a Fidesz a pedagógusoktól a munkájukhoz szükséges támogatásokat vett el (rokon érintett benne, nem híradóból), anno behozta a diákok által közutálatnak örvendett "1 héttel korábban kezdődjön a suli" baromságát, és a pénzeket ugyanúgy zsebrevágták, mint a többi, támogatták a focit, de nem tudom, mire föl, mert a magyar foci az utóbbi időben nulla, Öcsi bácsiék minőség már rég elmúlt, és ki tudja, mikor tér vissza, a Fidesz uszítja az embereket, ezek után nem lep meg, hogy a szélsőségesek mindig balhét csinálnak, függetlenül attól, hogy a Fidesz mit mond, hagyják, hogy ezek miatt az uszító beszédek miatt barátok és családok vesszenek össze, ja, és amit én keresztényként különösen elítélek bennük: a keresztényekre hivatkoznak, ezáltal próbálják elérni mocskos céljaikat, és ha bárki is meghallja, hogy keresztény vagyok, egyből azonosít velük, pedig nem támogatom őket (de a másikat sem)
2009. márc. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!