Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valóban elbukik a köztársaság...

Valóban elbukik a köztársaság az USA-ban?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek ezzel a filmmel kapcsolatban:


Alex Jones: Fall of the Republic

(felirattal)


http://www.youtube.com/watch?v=ci9ZGGBxQms


Sikerül létrehozniuk a pénzügyi oligarcháknak az Új Világrendet? (Világkormány)


2011. jún. 1. 21:43
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%

Sztem már rég létrejött ez a Világkormány.

Egyértelmű hogy a nemzetközi médiát politikát egy központi háttérszervezet irányítja mert "renitenskedők" nem nagyon vannak, akik meg mégis azokat alaposan megbüntetik (lásd irak irán kína).

Bizonyos dolgokról egész egyszerűen nem lehet bezsélni mert aki megteszi, annak a karrierje kettétörik, ráadásul kitiltják az adott rendezvényről.

Szerintem azonban az a szervezet nem kíván előtérbe kerülni, hiszen sokkal hatékonyabban tud működni így. hogy láthatatlan kézként a pénzügyi gazdasági tranzakciókkal manipulálja a népeket, gyakorlatilag "sakkozik". Ha pedig nyiltan megjelenne mint "ÚJ Világrend" akkor fel lehetne lépni ellene, és ettől csökkene a befolyásolási lehetősége.

2011. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
10%

Amikor egyes országok jól láthatóan azt csinálnak, amit akarnak, legékesebb példaként Kína vagy Irán, ezt hülyeségnek tartom, csak egy újabb conspirancy theory.

Egyébként sem az USA már a fő központja a nemzetközi pénzügyeknek, fokozatosan elveszíti ezt a pozícióját.

2011. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak üzenem, hogy nézze meg a filmet járjon utána a dolgoknak tájékozódjon és ha mindent rendben talál, akkor ez nem összeesküvés elmélet lesz hanem összeesküvés. Én megtettem.
2011. jún. 1. 21:56
 4/39 anonim ***** válasza:
30%

Ajánlott filmek:


Kapitalizmus: szeretem!

Sicko

2011. jún. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Az emberek többsége mondjuk úgy 95%-a ma is azt hiszi, hogy a miniszterelnöknek bármiféle hatalma van. Nah ha ők felébrednek akkor alex jones feltárja neki a kisebb szervezeteket mint CFR a city of london, a trilaterális bizottság stb. Még David Rockefellerig is eljutnak. Ő viszont ugyanúgy csak parancsokat követ, felette is állnak. Őket viszont nem ismerik. Tapogatóznak a Rotschildok körül, de a mai napig nem tiszta, hogy valójában ki irányítja a világot valójában.
2011. jún. 1. 21:58
 6/39 A kérdező kommentje:
Köszi, tervbe van a megnézése!
2011. jún. 1. 21:59
 7/39 anonim ***** válasza:
80%

ma 21:58

Sztem Rockefellerék, Rotchildék és még pár hasonló kaliberű család együttesen alkotja ezt a Világkormányt. Gondolom vmilyen szinten megegyeztek, hogy egymás érdekeltségeit tiszteletben tartsák, és hogy segítik egymást céljaik elérésében. Izraelben is van pár (számszerint 3) rendkívül befolyásos bankárcsalád.

2011. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is így tudom. De még mielőtt valaki antiszemitizmust kiált, leszögezem, hogy bár sok zsidó származású tagja van a világelitnek, ez nem a kollektív zsidóság bűne. A cionistákat pedig felhasználják céljuk létrehozásához.
2011. jún. 1. 22:31
 9/39 anonim ***** válasza:

Sztem kínával, és úgy ámblokk ázsiával igencsak jó gazdasági kapcsolatai vannak az usának, mivelhogy a legtöbb alapanyagot onnan vásárolják.


A filmet még nem láttam, de szerintem erős túlzás..

2011. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
37%
Úgy sajnállak titeket, egyrészt mert biztos megvan az oka, amiért fogékonyak lettetek ilyesmire, másrészt hogy készpénznek veszitek ezt az egészek, passzív befogadóként elhiszitek, és nem gondolkoztok el kritikusan a dolgon.
2011. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!